Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am sa vin si eu duminica

    Comment


    • Toata lumea e bine venita duminica...
      pigoo te-ai ales cu warn... Nu ca e ceva personal dar am avertizat pe pagina anterioara de off-topic

      sigpic

      Comment


      • Mai usor , mai usor nu va inghesuiti ca poate nu mai incapem in parcare

        sigpic

        Comment


        • Pufi iti dau eu un warn de nu'l poti duce (pentru dublu post).
          Ne vedem duminica, si eu prezent. Facem o lista?
          sigpic

          Comment


          • Ce rost are sa faci lista? Cine vine , bine , ci nu ... Asta este. Stai sa vezi daca vin 50% dintre toti care au zis ca vin.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Originally posted by andy_x3m View Post
              Pufi iti dau eu un warn de nu'l poti duce (pentru dublu post).
              Ne vedem duminica, si eu prezent. Facem o lista?
              Dublu posta se numeste cand:
              1.Nu au trecut 10minute de la postul precedent
              2.Cand zici fix acelasi lucru
              3.Warnuri se pot lua din diverse motive serioase sau mai putin serioase

              sigpic

              Comment


              • Vin si eu duminica.La Aqua la 16?
                Multa lume, putini oameni...

                Comment


                • Vin si eu ... Doar ca sa ma leg de sony pt warn
                  si sa dau muzica tareeeeeeee )))
                  sigpic

                  Comment


                  • Da tot la aqua la 16...
                    pigoo tu da muzica tare si tu alex da scarturi si frane de mana , daca vi sa urat de atata prietenie...
                    PS.Vorbesc serios si ptr a mia oara intalnirile de duminica vor fi civilizate si de bun simt... A ca ne intalnim noi seara la aqua sau in tabacarie va rupeti basi si tineti aspiratoarele in limitare e ok... Dar nu mai faceti asta duminica nu vrea ca logan club sa capete o imagine proasta... De fapt deja are o imagine proasta trebuie so indreptam...

                    sigpic

                    Comment


                    • Ce imagine proasta are logan club ? Ia zi ? Bati vreun apropo catre cineva ?
                      1.6 MPI CRAZY DRIVER

                      Comment


                      • hai ca glumeam, stii doar
                        sigpic

                        Comment


                        • <b>Invitatie la a III-a Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009</b>

                          Ieri, 15.10.2008 participantii la a 50-a intalnire Logan CLub Iasi s-au decis ca in data de 15 Martie 2009, sa organizeze la Iasi aIIIa intalnire Regionala LOGAN Club din Moldova.

                          Urmatoarele detalii precum programul intalnirii, cazarea, meniu mesei festive, urmeaza a fi facute publice pe acest threat http://www.loganclub.ro/forum/treia_....html?p=189108

                          Dorim pe aceasta cale sa va lansam oficial invitatia de a participa la aceasta intalnire.

                          Astfel va invitam sa completati lista preliminara a celor ce doresc sa fie prezenti la aceasta intalnire.

                          Cu stima
                          Echipa Logan CLub Iasi
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • hellman dece sari de ``dos`` in sus? Te simti cumva? Am zis eu ceva de tine am batut vreun apropo? NU deci PUNCT

                            sigpic

                            Comment


                            • @ Euromarket - multumim frumos pentru invitatie , sunt convins ca daca este cineva din C-ta interesat , o sa ia legatura cu tine . Distractie placuta acolo !
                              @ Sony- hai mah ca baieti au inteles mesajul tau inca de saptamanile trecute . Dar le place lor sa te tachineze,
                              Se pare totusi ca Duminica vremea va fi cam ploioasa, sa ne gadim pe unde ne retragem in cazul asta , mergem iar la Scoica Land , sau pe la Pizzico . Sau alta locatie !
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • Mergem la pizzico sa stabilit deja , stii ca am vorbit si pe mess florine

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google