Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ooo domnu online... Bine ati revenit... Cei cu absenta asta indelungata si nemotivata???

    sigpic

    Comment


    • Am facut si eu un ban pe vara....
      Probleme cu masina ....
      Mai multe
      Ori cum Logan Club e la putere :P
      sigpic

      Comment


      • Frumoasa intalnirea de azi.Iar fuziunea cu cei de la dacia si reno club a fost ok si poate ne mai intalnim asa in grup mai mare.Multumesc lui andy si sonikel pentru transport
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • Azi din pacate nu am putut ajunge la intalnire

          Comment


          • Bai domnu geicsge , se scrie SoNyKeL da deci nu sonikel
            ba gxg eu te mai duc acasa imi place strada aia la nebunie drumurile alea , cam nasol cu canalizarile care sunt ridicate in sus si poti rupe puntea in ele... In rest e bestiiial...

            Apropo cei care ati fost azi la intalnirea comuna adica floryn , belea , alexneagu , piguu , andy , gxg , alxex sunteti va-ti simtit ok la intalnirea comuna?
            De acum incolo o data la 2spatamani ma gandeam sa facem intalnirile comune... Adica sa fie o saptamana la aqua o saptamana la pizzico , ce parere aveti? Asa mai scapam de monotonie etc... Sunteti toti de acord??? E cineva impotriva?

            Supercar de ce nu ai putut ajunge???

            sigpic

            Comment


            • Eu sunt de acord, mi se pare o propunere interesanta si demna de luat in seama.
              Multa lume, putini oameni...

              Comment


              • Si cand ma gandesc ca eu i-am dat masina nevestei sa mearga la servici cu ea...

                Comment


                • A fost super azi, scuzati-ma pentru ca am plecat prea devreme.
                  @Bbogdan - ai facut o mutare , urmata de sah mat.
                  @SoNyKel - sunt de acord, e o idee excelenta. Ai gandit-o tu, sau ti sa vandut pontul.
                  Last edited by FLORYN; 19 October 2008, 20:38.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • Pontu nu stiu daca mia fost vandut , ideea e ca cei de la dacia club au ramas fara organizator plus cami vine aiurea ca am prieteni si aici si acolo ma simt la bine si aici si acolo... Si din vara am incercat sa facem intalnirile comune , bine de fapt erau semi comune ei se vedeau de la 16 si la 18veneau la noi sau ceva de genu...
                    e acum vreau o data la 2saptamani sa ne intalnim cu toti la 16... Am intrebat azi pe andi si gxg ei erau pe langa mine si au zis ok... Asa ca am pus ideea si pe forum ...
                    oricum vor exista nemultumiti de ambele tabere(tri tabere , na cai dacia , reno , logan)
                    Last edited by SoNyKeL; 19 October 2008, 20:48.

                    sigpic

                    Comment


                    • Am facut un topic nou
                      Postati AICI!!!
                      Inainte de a posta cititi regulile din primul post...

                      sigpic

                      Comment


                      • Eu nu vad de ce sa existe raca intre noi ? Daca era asa pai ar fi trebuit sa ne ciomagim acolo la masa aia mare, nu-i asa?
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Fain azi. Cu toate ca asteptam sa ma racai cu cei cativa care blamau acest club si me membrii acestuia, m'au cam facut sa le dau dreptate.
                          Eu sunt de acord sa ne vedem si cu cei de pe DC sau RENO, mie mi'a facut placere.
                          Veselia o sa apara in momentul in care nu o sa aiba nimeni idee unde ne vedem 100% o sa se duca 2 3 la aqua si 2 3 la pizzico ca "au incurcat saptamana", dar pentru asta avem organizator, nu e asa?
                          sigpic

                          Comment


                          • Da corect ptr asta avem organizator si cine nu are numarul meu de telefon sa-mi dea PM si va primi numaru meu ma puteti suna si ve-ti afla detalii despre intalnire...
                            dar eu unu zic ca nu-i dificil una la aqua una la pizzico una la aqua una la pizzico... oricum si cand ne vom strange la aqua tot la un suc vom ajunge asa ca tot la pizzico vom ajunge... deci nu vad ce-i asa dificil...
                            sau ne mutam cu totul la pizzico in parcare?

                            sigpic

                            Comment


                            • Salut baieti. Imi pare rau ca nu am mai venit cu voi dar venisera la mine niste prieteni si vroiau sa iesim la o plimbare. Dar oricum am venit sa va vad decu nu ma spurcati nu ? ). Imi pare rau ca n-am reusit sa-l salut pe bobo. A venit spre mine Floryn si pana sa ajung si la bobo + ceilalti care mai erau veniti de curand. Am zis toate astea deoarece nu vreau sa creada cineva ca n-am vrut sa salut sau alte chestii. Inca o data scuze. Sa auzim numai de bine si ne auzim Duminica viitoare asta daca n-o aparea altceva neprevazut. Toate cele bune
                              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                              Comment


                              • Nu stiu mai Christnacht, de la mine esti pe punctul de a lua 10 puncte penalty . Vezi cum faci si fa-ti aparitia pe la intalniri, ca-i di jali mah.
                                Apropo , mi sa facut dor de RDD-ul, nu l-am mai vazut de mult, si nici pe forum na mai scris. Dar el este scuzat ca stiu pe unde'i bagat .
                                @All- va doresc o saptamana plina de impliniri financiare domnilor !
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google