Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • La uzina merg sa imi rezolv treaba cu rugina la aripile din spate, care mi-a ajuns si in contraaripa, si se pare ca numai la mioveni se poate remedia acest lucru.
    ar fi trebuit sa imi deconteze drumul, dar nu o fac. In schimb primesc cadou niste accesorii de la ei in valoare de vreo 80 de euro pt deranjul meu, treaca de la mine.
    la plimbare duminica nu cred ca ajung dar sa va distrati si pt mine, oricum ne mai auzim pe forum pana atunci.

    Comment


    • Cine se ofera sa ma ia si pe mine la cherhana ?
      va rog stati la coada ))
      sigpic

      Comment


      • Pigoole te luam se gaseste cineva sau chiar eu sa te iau... deci te luam...

        sigpic

        Comment


        • Duminica dupa-amiaza suntem invitati de o prietena a sotiei in oras,ma gandeam ca le las pe ele cu tot cu plozi si eu vin sa va vad.Nu e stabilita ora,nimic,asa ca daca se hotaraste venirea la cherhana cand eu vin in oras te spun lu'sefu.Evident ca nu pot fi si in Constanta,si in 23.Las-o si tu pe altadata,mai ales ca duminica aud ca e vreme nasoala.
          De fapt,nu vrea sa va stric eu escapada,dar daca se poate ,domnu org. de int.,poate na vedem in oras.

          Comment


          • Originally posted by SoNyKeL View Post
            Pigoole te luam se gaseste cineva sau chiar eu sa te iau... deci te luam...
            ar fi super sa ma iei tu . Plus ca ai masina puternica.. 16v domn'e )
            sigpic

            Comment


            • Sa iei si subwoferu cu tine ca sa nu mai pierd aderenta asa usor la plecarile dupa loc...

              BBogdan nu stiu ce sa zic... Ca acum s-au intarat restu... Si daca suntem destui v-om mere la cherhana... pacat ca sa ivit cu petrecerea
              Plus ca eu duminica viitoare s-ar putea sa nu fiu in judet...

              sigpic

              Comment


              • Eu zic sa ne organizam vreo 6 asa, sa tabaram pe cea mai puternica masina... Deh, pufosu' are 16v(olti) si 7 locuri
                sigpic

                Comment


                • Ai ma doar 7? Pai cand mergeam eu cu vechea dacie la 1 mai 10 insi , oricum daca numai este loc in masina facem rost de o remorca

                  Comment


                  • Vereeee, mai existi? Car 2 cd-uri dupa mine de la costinesti.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bai caterincosilor merem duminica la cherhana sau nu... Ne apucam sa facem o lista? Sa stim si noi un lucru?

                      sigpic

                      Comment


                      • Domnilor am vrut sa va salut, si sa va urez toate cele bune in continuare . Sa aveti grija de voi si bineanteles si de masinutele voastre . O iarna usoara , fara incidente, si sa ne revedem sanatosi .
                        Plec in noaptea asta , si in principiu ne mai devem cam prin Februarie ,
                        Cu stima, FLO.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • Multa bafta florine si ce sa zic ca oricum vii foarte repede,3 luni trec repede

                          Comment


                          • Drum bun si mare linistita, Florine.
                            sigpic

                            Comment


                            • As veni si eu la cherhana ......Eventual sony zile si celor de pe dacia club .....





                              Scrie dacia club separat ca impreuna iese *********
                              am scris si acolo
                              zgribulici nu???
                              Last edited by SoNyKeL; 5 November 2008, 19:49.

                              Comment


                              • Mai eu am zis ca vin si se stie cu mandra si bineinteles cu "furia alba",
                                Andy tu tine cd-urile, ca mi-am facut altele mai misto

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google