Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci lista pentru duminica cherhana+plimbare
    1.Sonykel
    2.Zgribulici
    3.Florian
    4.Alxex
    5.Bobo
    6.Andy_x3m
    7.Pigoo
    am uitat pe cineva? Am bagat pe cine nu trebuia?

    sigpic

    Comment


    • Anulam mersu la cherhana... Ptr ca din pacate eu s-ar putea sa nu fiu prezent duminica asta si daca vin v-oi sta putin.
      Plus ca vad ca nu a mai raspuns nimeni la lista andy_x3m nu poate veni , bbogdan la fel... Asa ca o lasam pe alta data...
      Deci cine vine duminica la Aqua la 16???

      sigpic

      Comment


      • Daca nu mergem la cherhana duminica asta nu vin nici eu, mai ales ca sony nu se stie daca vine...
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • Da sincer imi pare rau ca v-am incurcat... Si stiu ca nu-i tocmai frumos din partea mea dar am si eu o viata personala si duminica e singura mea zi libera... Deci ne vedem la aqua la 16? Eu s-ar putea sa ajung dar nu stiu cat stau

          sigpic

          Comment


          • Mai ce agitatie p-aci. In primu rand, Floryn drum bun si sa ne auzim cu bine in primavara. In al doilea rand eu am avut ceva probleme si d-aia am absentat de pe forum si tocmai acum cand sunt mai liber, sunt chiar "liber": am masina in service ca a lovit-o un bou (sau o vaca) in parcare Dar in fine, noroc cu casco. Eu astept sa dea zapada sa vad ce nazdravanii mai faceti ;) Va salut pe toti
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • Andrushk da-ti peste gura cu nazdravaniile cu tale si zapada eu m-am pregatit mi-am luat gume de iarna si maine imi iau cheder sami pun la capota...

              sigpic

              Comment


              • Salut cu repesptec toti cei care m-au sunat aseara exact cand sa adorm... Cum dadeam sa adorm un loganist ma suna... Va pupa tata pe toti toti toti

                sigpic

                Comment


                • Andreshk, vere... Sper ca pana da zapada sa vii si tu pe acasa, poa' facem ceva nazdravanii si pe aici
                  sigpic

                  Comment


                  • Eu ma duc in selgros sami cumpar o roaba pe post de sanie

                    sigpic

                    Comment


                    • Salutare loganisti

                      Salutare....Sunt nou pe aici...In curand o sa fiu loganist;) La multi ani! Ptr cei care isi sarbatoresc ziua astazi

                      Comment


                      • Salutare si bine ai venit ..........
                        ce mai ziceti voi baieti .
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • Stimati colegi,
                          din partea Logan Club Iasi, dorim sa va transmitem cordialele noastre urari de bine si sanatate alaturi de clasicul "La Multi Ani!" tuturor celor ce isi serbeaza astazi onomastica.
                          Echipa LC Iasi
                          IS 10 LNC Facebook

                          Comment


                          • Bai maine e nasol cu intalnirea ptr ca la aqua e aglomerat nush ce cu golf cu drive test...
                            ne intalnim la 16:00 la pizzico...

                            sigpic

                            Comment


                            • Welcome...Adica bine ai venit,Aurele.Esti ruda cu Shakira?Iti multumesc,in numele fiului meu,pentru urari.

                              Comment


                              • Auzi ruda cu shaqira aurele bine ai venit... Azi la ora 16:00 in parcare la pizzico in piata ovidiu

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google