Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Astia suntem toti?

    sigpic

    Comment


    • Poi ce vrei ma, e recesiune, se simte si la intalniri Lasand gluma deoparte, situatia este de mare "c.A.C.A.T." (e un acronim, nu e nevoie sa cenzurati). Ne vedem duminica? Faceti o lista
      GXG
      Sony
      Andy
      .....
      sigpic

      Comment


      • Vin si eu duminica

        Comment


        • Deci
          1.Gxg
          2.Andy
          3.Aditza
          4.Sonykel
          5.Supercar

          sigpic

          Comment


          • Cum adica , eu nu sunt pe lista ? Aiurea... Eu vin mereu . Treceti-ma acolo .
            sigpic

            Comment


            • Vin si eu
              daca nu va fost dor de mn nu vin)
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • Oo..Deja 7 persoane:d si eu sunt cap de afis. Multumesc, multumesc
                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                Comment


                • Deci
                  1.Gxg
                  2.Andy
                  3.Aditza
                  4.Sonykel
                  5.Supercar
                  6.Pigoo
                  7.Alexneagu
                  cam astia suntem toti
                  ar mai fi cristinacht , alxex , bbogdan in rest nu au mai venit de mult ceilalti... Pacat
                  Last edited by SoNyKeL; 20 November 2008, 23:18.

                  sigpic

                  Comment


                  • E frig ma, nu vine lumea... Asta spre deosebire de vara, cand e cald si nu vine lumea.
                    Las' ca-i bine, 7 oameni... Deja revolutionam sistemul. Numai de bine
                    sigpic

                    Comment


                    • he he ! A luat fratele permisul deci maine ajung la aqua la ora 16.00 ! Vroiam sa vin cu motorul da... Dupa ce a inceput potopul cred ca vin cu golanul . BE THERE !

                      Comment


                      • Daca nu vine ninsoarea(nu ca nu ar fi misto sa vina) voi bifa si eu prezenta.
                        ce mai conteaza daca e frig sau cald important e sa ne intalnim.
                        sper sa ne vedem duminica , pana atunci
                        NUMA BINE

                        Comment


                        • Salutari din brasov unde azi a nins vreo 15 cm. Pe aceasta cale il rog pe pufy sa-mi pastreze un set de stickere ca ale mele s-au dus odata cu zapada de pe masina
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • Azi vad ca e ok... Putin cam frig deci infofolitiva bine... Ne vedem la 16 la aqua si dupaia vedem unde merem sa halim sa bem ceva

                            sigpic

                            Comment


                            • Pigoo si alexneagu un punct scazut la purtare...
                              adytza ai absenta ptr ca nu ai venit si la suculet...

                              sigpic

                              Comment


                              • )) am ajuns acasa lemn... Data viitoare nu mai vin cu motorul nici sa ma omorati ! Constanta - Eforie Sud sub 150kmph nu am mers... Doar la sensul giratoriu si la intersectie la nord ! inca ma dor mainile ! Frig domne frig!!!!!
                                Last edited by silviu_cos; 23 November 2008, 21:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google