Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba le schimb eu, na te oftici Nu e off-topic. Din enuntul "enuntat" reiese faptul ca vin si eu duminica (asta pentru moderatori zelosi)
    sigpic

    Comment


    • Pe tine sunt suparat ... Ca nu raspunzi la saluturi >:P si e a 4-a oara >:P rusine ...
      sigpicMy ride

      Comment


      • Sec nu ma mai mira nimic...

        sigpic

        Comment


        • Va salut baieti ! Ce mai faceti? Sunteti bine? Vad ca inca nu va imprastiat frigul, si ma bucur pt. Voi. Eu acum sunt prin Goteborg, si de venit acasa cred ca vin pe 15 Ianuarie. Sa ne vedem sanatosi , si sa auzim numai de bine, ok?
          Cu stima, FLO.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • Salutare florine sa nu ingheti pe acolo prin tarile nordice(poate ne aduci si noua o suedeza) si normal ca voi incerca sa bifez si eu duminica, ca doar de asta discutam
            si cu becurile nu va ingramaditi asa toti si dupa aia sa nu mai veniti nici unul

            Comment


            • Duminica ne infiintam toti cu cate un bec in mana, tribut lui aditza E domnul meu, sa te puna mama lu' gaia sa nu ne lasi pe toti sa montam becurile aduse. Facem instalatie de pom, ca si asa se apropie Craciunul
              sigpic

              Comment


              • Eu zic sa inchuiem o masina cu cheile in contact si sa ne distram iarasi...

                sigpic

                Comment


                • Imi cer iertare de pe acum domnului pufy, dar voi lipsi motivat saptamana asta(scutirea medicala o vei primi la urmatoarea intalnire)(si spaga ca sa inchida ochii sa nu vada ca e falsa un - burger king).
                  voi merge la vot sa imi exercit dreptul cetatenesc si nu cred ca ma mai intorc decat luni in cta, asa ca sper sa fiu iertat, daca nu sarim cu spaga ca doar asa merg lucrurile in Romanica

                  Comment


                  • Maine e cu votarea,mai facem intalnire? Plus ca data trecuta am fost putini,lumea vad ca sa cam saturat de intalniri(o fi vremea de vina).

                    Comment


                    • Facem intalnire... Eu unu vin oricum ies din casa pe la ora aia e cineva bine nu e nimeni iarasi bine... Doamne atata tam tam cu votarea asta parca votam 3ore taca paca ai pus stampila etc... Nu mai la romani votarea e ritual dala cu imbracat la 4ace scos zestrea sin sifonier mers la votat salutat toti vecnii si barfit aia care nu au venit dupaia mers in vizita la rude... Mama ei de votare... Oricum ne vedem la 16la aqua daca pana la 16:30 nu ma mai gasiti sunati-ma pe mobil.

                      sigpic

                      Comment


                      • Pai de ce 16-30 si nu la 16-00 tu vii doar daca se aduna careva acolo?

                        Comment


                        • El vine doar cu catalogul.Daca vrei sa iei nota buna,dai acolo un mileu,ceva.

                          Comment


                          • N-ai priceput cosminasi... Eu la 16 sunt acolo stau pana la 16.30 nu vine nimeni ma duc... Si am zis ca daca vine cineva dupa 16.30 sa am sune daca vrea sa ne vedem la un suc...

                            adytza risti scaderea notei la purtare...

                            sigpic

                            Comment


                            • Eu il sun pe alex de la mangalia daca vine el vin si eu . Maine pe la 14.00
                              , 15.00 sa anunte cei care vin(scriu aici)... Sa vin si eu.. Ca sa nu consum benzina degeaba pana acolo... Ca "ie" scumpa si eu nu sunt salariat !

                              Comment


                              • Oki dar o sa intre foarte putini pe formu maine la ora aia eu oricum de pe la 2 o sa plec de acasa ca mai am si alte treburi

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google