Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci azi nu mai vine nimeni???

    sigpic

    Comment


    • Asa se pare,azi prezenta redusa,sonykel,silviu_cos,eu si cam atat.

      Comment


      • Pigoo
        poate si andy_x3m

        sigpic

        Comment


        • Supercar , snk, alex , pigoo, silviu_cos , dar ce fac ceilalti? GXG ? Hellman?, parca el era cel cu loganul rosu... Care se intrecea cu mine data trecuta, mai era si baiatul acela care venise cu pustiul lui .. ! Hmm cam slabut.. Desi e frumos afara

          Comment


          • Si eu vin si eu vin
            Logan 1.6MP

            Comment


            • Bun ne vedem la 16 la aqua ... Cosmine adumi scrumiera

              sigpic

              Comment


              • Sonykel daca iti mai incuie cineva cheile in masina sau chiar si in casa da un telefon si lacatusul Hellman vine la datorie )
                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                Comment


                • HEE... S'a dus si intalnirea de azi , dar mie mi'a placut, desi am fost doar 5 masini ! Sonykel ai o bulina neagra... Ca ne'ai parasit inainte de vreme ! Data viitoare Alex.. Vedem noi care ajunge primul la BOurbon ! Hmm
                  PS : Hellman , data viitoare te provoc la o liniuta , asta asa.. ca ai lipsit astazi !
                  LE : baieti cand am plecat de la bourbon... si am vrut sa ma urc in masina am calcat in balta langa imi parcasem masina :| daune : glezna putin sucita si tenesi plini de apa. pana acasa de cate ori apasam pedala de frana imi curgea apa din bascheti ))
                  Last edited by silviu_cos; 30 November 2008, 22:07.

                  Comment


                  • Ce multi ne-am mai adunat si astazi,nu inteleg de ce vin asa putini la intalniri in ultima vreme
                    PS. Silviu nu ai de ce sa il provoci pe hellman,e cam inegala cursa,tu 105cp,el cel mult 95cp,cam 1 masina avans ii dai.

                    Comment


                    • Silviu imi pare rau pentru"avariile" suferite..Data viitoare "grabeste-te incet"
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • Ba nu mai vorbiti de liniute ca va ia mama lu proces verbal...
                        V-am parasit asa devreme ptr ca taicamiu e internat la cardiologie si m-am dus pe la el , deci am avut motive mai mult decat serioase

                        sigpic

                        Comment


                        • Sony insanatosire grabnica tatalui tau, si sper sa auzim numai de bine.

                          Comment


                          • Da sony .. Te iertam ca ai plecat ... Insanatosire gravnica ... Speram sa se faca bine cat mai repede. ..

                            am un sfat pentru posesorii de masini hidramate ... Nu ii dati masina lu pufy sa o conduca ...

                            Originally posted by Hellman View Post
                            Sonykel daca iti mai incuie cineva cheile in masina sau chiar si in casa da un telefon si lacatusul Hellman vine la datorie )
                            lacatusul hellman si alex cu sculele
                            Last edited by SoNyKeL; 1 December 2008, 20:37. Reason: post consecutiv
                            Logan 1.6MP

                            Comment


                            • Sonykel imi retrag bulina neagra !
                              Numai lacatusi avem si mecanici )) baieti voi ati lucrat la IDMH ?

                              Comment


                              • Apropo de inchis cheile in masina , caterinca necaterinca aseara am reusit sa mi le inchid in MCV-u noroc ca eram cu niste prieteni si m-am dus pana acasa si am luat dublura

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google