Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ba da mai Pigoo dar am fost foarte ocupat si cu multe probleme pe cap.

    Comment


    • Salutare, vad ca nu prea bagati in seama pe cei noi veniti
      in afara de faptul ca mi-a atras atenti ca scriu mai diferint ,mai nimic
      credeam ca vrei sa aveti un club mai numeros dar....Momentan sunt dezamagit de primire
      aveti grija de voi sa ne vedem sanatosi

      Comment


      • Cei nou veniti sunt bagati in seama la intalnirile care se tin in fiecare duminica, e mult mai placut sa discutam fata in fata decat asa virtual.
        dar daca zici tu ca nu ai fost primit prea prietenos asa o fi.
        si eu am fost primit la fel ca tine,cu aceeasi sugestie de a ma prezenta la locul de intalnire stabilit de organizator. Dar asta nu m-a impiedicat sa merg la intalnire si sa cunosc membri clubului.

        Comment


        • Delphinas ce vrei sa fac, ce primere sa-ti facem nu te cunoastem suntem timizi... Tiam spus ca poti sa vi la intalnire si cand...
          Majoritatea care postam aici suntem prieteni intre noi si in timpu libe uneori ne vedem si zilnic la o tigara la un suc ... dar te asteptam si pe tine sa faci parte din grupu nostru daca vrei...
          Last edited by SoNyKeL; 9 December 2008, 21:45.

          sigpic

          Comment


          • WELCOME,Delphinashule!Acu',la cat de rar scriem si la cat de si mai rar ne vedem noi,e oarecum firesc sa nu fii remarcat imediat.Hehe,sa fi fost tu o delphinasha,puteai sa scrii si in chirilica,tot erau 'fo 'jde insi care sa te initieze in ale loganismului taine!

            Comment


            • Originally posted by delphinash View Post
              credeam ca vrei sa aveti un club mai numeros dar....Momentan sunt dezamagit de primire
              aveti grija de voi sa ne vedem sanatosi
              Duminica la ora 16.00, vei fi primit, aici ce primire??? Crezi ca a fost cineva "primit" pe forum.

              Alex, vere... Ti s'a casunat pe ziua de miercuri? Numa pe mine ma mai apucase asta vara
              sigpic

              Comment


              • Normal ca vreau sa vin.....Azi e ultima zi de munca ) maine dim zbor spre Romania
                si duminica sunt acolo cu niste bere......Fara alcool,cafea si mai ziceti voi ce mai trebe la intalniri :P
                nu sunt o ea ...Sonykel multi ar vrea dar....Asta e
                abia astept sa ne vedem
                va salut pe totisa ne vedem sanatosi

                Comment


                • Oki te asteptam la ora16:00 sa nu cumva sa intarzi ca-ti punem absenta si-ti scadem nota la purtare

                  sigpic

                  Comment


                  • La intalniri trebuie prezenta si voie buna.
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • Baieti stie careva exact pe unde gasesc spoler fata-spate si la un pret mai bun
                      ca vreau sa imi cumpar cand ajung

                      Comment


                      • Vb la intalnire sau discuti la discutii generale ca sa nu generam offtopic...
                        cine vrea sa-i zica omului unde gaseste bari ieftine sa-i dea PM...

                        sigpic

                        Comment


                        • Ne vedem duminica,eu voi fi prezent.

                          Comment


                          • sper sa bifez prezenta, dar va zic de pe acuma ca la suc s-ar putea sa nu raman(sa nu uit sa imi fac scutire) ne auzim duminica

                            Comment


                            • Duminica voi fi prezent si eu.
                              Multa lume, putini oameni...

                              Comment


                              • Sper sa vin si eu . Nu am mai fost de 3 saptamani :|
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google