Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu va zic distractie placuta. Am crezut ca va mai prind si duminica asta, dar am primit zborurile si joi la 15:30 am avion . Sarbatori fericite
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • drum bun gxg-ule , vezi cum faci cu dusu la butoi si sa te intorci cu buzunarele pline...

      sigpic

      Comment


      • drum bun gxg-ule have fun sa ne vedem la anu si mai bn
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • Gxg,nu stiu daca ne-am cunoscut live sau nu,dar iti urez drum bun,un an nou mai bun decat cel care trece si sa te intorci sanatos si (mai) bogat!
          Sefu',sa stii ca baietii erau in piata Ovidiu de pe la 14.00-14.30,si asa am putut sa bifez si eu prezenta.Acum,trebuie sa-ti spun asta din dragalasenie fata de tine(!),ca eu m-am simtit ca atunci cand,nu se stia de ce ,intarzia diriginta!Hai ca te salut si nu nu mai fi si tu suparat ca nu te asculta copiii!
          Last edited by bbogdan; 15 December 2008, 21:54.

          Comment


          • in piata ovidiu era intalnirea dacia club... cum logan club nu este bine primit acolo nu se fac intalniri comune... doar cativa membri care au conturi si prieteni pe ambele forumuri erau prezenti acolo printre care si eu...
            Deci ma repet a mia oara...
            Intalnirile noastre sunt la 16:00 la aqua... nu la 14 nu la 15:45 nu in piata ovidius....
            si atat timp cat logan club nu e bine primit la dacia club , nu vad dece dacia club ar trebui sa fie primit la logan club. desi e o mare idiotenie ce am zis mai sus ca doar suntem oameni nu cluburi... dar daca uni de acolo gandesc asa o sa le o platesc cu aceasi moneda...

            sigpic

            Comment


            • Imi cer scuze ca nu am reusit sa ajung, dar a intervenit ceva si a trebuit sa plec la Mangalia, chiar imi pare rau.Cit despre faptul ca loganclub nu este bine primit dincolo, trebuie sa spunem ca nu de toti cei de acolo si voi stiti bine, ca totul era ok pina nu demult...si pe mine unul chiar ma deranjeaza chestia asta, ca s-au facut lucruri frumoase impreuna si chiar ne simteam ok.
              Multa lume, putini oameni...

              Comment


              • Razna...........
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by gxg View Post
                  Eu va zic distractie placuta. Am crezut ca va mai prind si duminica asta, dar am primit zborurile si joi la 15:30 am avion . Sarbatori fericite
                  drum bun george

                  Comment


                  • Mersi de urari baieti!.
                    @bbogdan: nu cred ca ne-am intalnit,dar poate reusim la vara cand ma intorc
                    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                    Comment


                    • Georgica sa ai parte de sarbatori cat mai fericite si sa ai grija de tine !!! Sa auzim numai de bine
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • @GXG ... vint din pupa si voiaj usor. Pina te intorci fratitu o sa-ti plimbe masina
                        Last edited by SoNyKeL; 17 December 2008, 21:39. Reason: Off Topic
                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • GXG - voiaj usor si placut. Te asteptam sanatos.
                          sigpic

                          Comment


                          • duminica asta ne vedem? cine vine?

                            sigpic

                            Comment


                            • Sefu',deja?ca doar ne-am despartit!Chiar ca ai zis o prostie cu cluburile!Vroiam sa te stresez si sa te corectez:piata Ovidiu,dupa statuia de acolo facuta in loc.Ovidiu,si nu ovidius.Oricum,vezi ca printre noi e tradare,erau destui loganisti si doar vreo doua,poate trei dacii in zona.Si tradarea e de la nivel inalt,si subversiva rau,ca am observat pe loganul meu,si in fata si in spate,exact in mijloc,un desfacator de bere lipit bine si pe care scrie defaimator DACIA.Nu pot sa-l dau jos,da' am observat ca arata bine asa ca il las acolo!

                              Comment


                              • bineinteles ca vin .
                                pana acum lista arata asa:

                                Sonychel
                                Pigo
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google