Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bbogdan la intalnirea dacia club eram si eu , tu cred ca ai venit dupa mine sau eu dupa tine... stiu ca e o mare tampenie faza asta cu dacia club si logan club separate ca doar avem dacia logan dar in fine daca unii doresc asa sa fie asa...

    e deja miercuri si cum intru din ce in ce mai rar haideti sa facem lista de acum...
    1.Sonykel
    2.pigoo

    sigpic

    Comment


    • BBogdan, din varii motive de mine, cel putin, neintelese s-a dorit divizarea definitiva a celor 2 cluburi. Eu merg la intalniri la ambele cluburi pentru ca am amici si pentru ca ma simt bine in ambele locuri, dar sunt nevoit sa merg ca membru DC la DC si ca membru LC aici. De ce... nu inteleg, dar poate e mai bine asa.
      Duminica nu cred ca vin la voi la intalnire (plec la socrii si e posibil sa merg acolo).
      Numai de bine
      sigpic

      Comment


      • Continua lista Sonykel. pune-ma si pe mine
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Ce tot spuneti acolo,eu am aflat ca ala de la 14.00 era ********* de pe forum,si daca unii se intalnesc si ici si colo,bravo lor,au timp,chef si benzina.Tot ce am scris eu mai sus era in gluma,si atata tot.E tabu sa vorbim de DC sau de tatra club sau volga club,sau sa ne intalnim si cu alti soferasi?Hai ca nu e casatorie,e doar un club,care pentru mine inseamna un loc unde te simti bine.
          Ca mi-am adus aminte,am primit cadouri pentru copii de la servici,de la gradinita(pe astea le-am platit!),de la primarie,de la consiliul judetean.Loganclubul nu stie ca e luna cadourilor?:-))

          Hahaha,ce chestie ,daca vrei sa scrii dacia si pe urma club,apar noua stelute!!!Hai ca sunteti ridicoli!Hai ca mai incerc o data!
          *********!
          Last edited by bbogdan; 18 December 2008, 21:59. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • sonykel pune-ma si pe mine pt duminica,dar la 16,asa cum ai zis dar am sa astept 15 min....am gresit prima oara,recunosc,n-am stiut cum sta treaba exact
            sper sa iasa bine de data asta si chiar nu inteleg de unde disputa dintre cele doau cluburi
            eu unu sunt loganist si nu ma poate schimba nimeni
            daca imi fac ceva la masina....sa lipeasca ceva...sa incerce numa )
            or sa aiba o surpriza
            in rest sa ne vedem sanatosi duminica si aveti grija de golani vostri

            Comment


            • nu promit nimic saptamana asta dar daca e sa ajung o voi face cu bucurie, daca nu ce pot spune parere de rau si absenta.
              sper sa nu fiu exmatriculat

              Comment


              • bbogdan nu merge sa scrii ********* dar poti sa scrii dacia club... asta e de la admin pus in scriptul forumului... asa ca scrii dacia club in 2cuvinte si merge...
                deci duminica asta la 16:00 cu plecare rapida la un suculet
                1.Pigoo
                2.Sonykel
                3.Cristinacht
                4.delphinas
                5.adytza

                Bbogdan logan club stie ca e luna cadourilor , dar noi nu dam , noi primim asa ca va astept cu cadourile va rog nu va ingrmaditi , va astept in parcare din spatele blocului(majoritatea stiu unde stau)


                Andy o sa-i pun pe galateni sa-mi plateasca chirie ptr tine ca-mi utilizeaza fotografu

                Haideti sa incheiem subiectu cu dacia si logan si cu cea fost duminica trecuta...

                sigpic

                Comment


                • Duminica o sa stau putin cu voi maxim 30 minute. Mi-a facut motanul meu o surpriza. Ma duce la un concert de colinde. La ora 17 sau 18 incepe nu mai stiu exact . Oricum de abia astept sa va vad sa ne uram si noi sarbatori fericite etc etc . Sa auzim numai de bine
                  Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                  Comment


                  • duminica semnez si eu prezenta dupa o perioada mai lunga lipsa....aveti grija de voi.....sarbatori fericite tuturor...sa ne vedem sanatosi....
                    JUST ME.....30-rdd......

                    Comment


                    • Sefu',ai grija sa nu primesti vreun cadou neasteptat in parcarea din spatele blocului,ca suna tare sordid locul ala de primit al tau.Watch your back,cum zic francezii din Barcelona.
                      Nu am sa vin duminica pentru ca as fi preferat o cafea sau un ceai pe frigul asta,in nici un caz suculet.De fapt,e a doua zi dupa petrecerea de sfarsit de an cu colegii de munca.Petrecere frumoasa ,baieti,si conduceti frumos.

                      Comment


                      • si eu prezent duminica

                        Comment


                        • Duminica asta eu zic pas, probabil nici la GL nu o sa ajung din motiv de eutanasiat guitzatoarea...
                          Pupat la voi, sa aveti Sarbatori fericite si imbelsugate si sa stabilim daca ne mai vedem anul asta (dupa 25 dec cand apar si eu acasa).
                          Numai de bine
                          sigpic

                          Comment


                          • ba sa-mi aduci si mie sorici... si sa faci poze... vezi sa faci panning cand fugariti porcu )

                            sigpic

                            Comment


                            • sefu , ma lasi maine sa dau muzica tare ?
                              sau ma certi iar ?
                              sigpic

                              Comment


                              • daca ma mituiesti bine te las

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google