Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ho ho ho...
    A venit mosuuuu
    Duminica ne vedem la locul stiut si dupa vedem noi unde merem;)
    Apropos de Mos... ati fost cuminti? Daca da, de ce?
    Multa sanatate si Craciun fericit!
    Last edited by SoNyKeL; 25 December 2008, 08:57. Reason: Sa se vada Smyle-urile
    sigpic

    Comment


    • imi pare rau dar m-au dat peste cap niste chestii si nu mai pot veni duminica . ne vedem la anul . sarbatori fericite si la multi ani !
      sigpic

      Comment


      • Craciun fericit la toata lumea!!!! duminica in principiu cred ca am sa vin, asta daca nu isi aduce aminte vreo matusa ca nu am trecut pe la ea sa mananc friptanul de rigoare
        In rest sa fiti cuminti si nu mancati mult, ca dupa aia o sa aveti rau de masina!!!!

        Comment


        • din partea clubului logan brasov un craciun magic plin de bucurii si daruri multe !!!!!!!!!!!!!
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • la mine nu a venit mosu a trecut pe la voi sa va lase ceva ptr mine???
            Last edited by SoNyKeL; 25 December 2008, 09:12.

            sigpic

            Comment


            • Craciun fericit la toata lumea si multa sanatate
              n-am putut sa dorm toata noapte ca poate vine Mosu
              de dimneata fuguta la pom sa vad ce mi-a adus si cand ...ce sa vezi....nimic
              ba chiar a luat si bomboanele din pom ) cred ca nu mancase nimic Mosu
              asa ca am sa plec in vizite poate confundat adresele sa vad pe unde a lasat cadou meu :P
              distractie placuta pe unde mergeti si ne vedem duminica

              Comment


              • Cele mai calde salutari si urari de aici de pe malul Dunarii. Sarbatori fericite va ureaza loganclubul Galati. La multi ani.

                Comment


                • Originally posted by SoNyKeL View Post
                  la mine nu a venit mosu a trecut pe la voi sa va lase ceva ptr mine???
                  anu asta mosu nu aduce nimic , ia tot . la mine a venit... si era intr-o masina de politie ))
                  asa ca bucura-te ca nu a venit si la tine
                  sigpic

                  Comment


                  • Din partea Logan Club Mioveni va ureaza sa aveti un Craciun Fericit plin de bucurii si daruri multe si un An Nou mai bun si cu multe realizari.La Multi Ani !!!!!!!!!!!!!
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • marea asta mare care este a voastra si a tuturor romanilor, sa va tina acolo pe meleguri stramosesti impreuna!
                      craciun fericit!
                      Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
                      Andreea Trifu

                      Comment


                      • sa mor de am inteles ultimu mesaj

                        Deci nu vrea nimeni sa-mi explice
                        OooK ne intoarcem la ziua de duminica... mai vine cineva?
                        Cristinacht tata , sa terminat concertu de colinde sau mai ai ???
                        Last edited by SoNyKeL; 25 December 2008, 20:56. Reason: Automerged Doublepost

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by iashca View Post
                          marea asta mare care este a voastra si a tuturor romanilor, sa va tina acolo pe meleguri stramosesti impreuna!
                          craciun fericit!
                          Ai moldovene, vorbeste romaneste sau incearca sa dezenezi, asta ca sa inteleaga tot pusofsul de rand
                          PS Eu sunt nascut in Piatra Neamt
                          sigpic

                          Comment


                          • acum nu pot sa mai ies cu tine la un suc , sau sa impartim aceasi masina

                            sigpic

                            Comment


                            • LOGAN CLUB BRASOV are placerea de a va ura Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi, sanatate si bucurie, spor la tunning si distractii. Un An Nou fericit va doresc in nume personal si al clubului
                              Daca aveti moderatori scapati de ai si daca nu aveti sa nu va luati

                              Comment


                              • ...si mie care mi s-a parut ca ala din fata mea,la concertul ala,chiar era Chrisnacht!

                                Originally posted by SoNyKeL View Post
                                la mine nu a venit mosu a trecut pe la voi sa va lase ceva ptr mine???
                                Da,a lasat la mine niste facturi si amenzi,a zis ca ti le aduce dupa sarbatori,sa nu te intristezi acum,ci dupa sarbatori.
                                Last edited by bbogdan; 26 December 2008, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google