Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • apropo de concerte
    carei faza cu leruiler si iar ler , leruiler
    bbogdan pacat ca ne despart 25km ca veneam sa iau facturile si amenziile... auzi cred ca am ceva dubluri nu vrei sa facem schimb)

    sigpic

    Comment


    • Le poti achita la mine,iti dau si chitanta.

      Comment


      • maine vine cineva la intalnire sa ciocneasca un ou cu mine, asta ca sa nu ma duc singur.
        maine voi fi acolo la 16................ adica fix, ca asa vrea pufy, asa ca daca e cineva pe acolo ne vedem daca nu ...........

        Comment


        • ne vedem la 16cam ninge afara dar 99%ne vedem

          sigpic

          Comment


          • Dupa cum imi spune un prieten la telefon,in Constanta lumea se da cu masinile.Aveti grija,daca maine e la fel,sa nu ramaneti prin nameti,si nu mai manati mai haihai,ci sa conduceti incet si sigur.Daca se materializeaza maine planurile mele,e posibil sa va vad fetele.Depinde de vreme.Hai sarbatori fericite,dragilor!
            @SoNyKel:daca vin,vin cu puradeii sa-ti ureze de sarbatori,asa ca da pe la bancomat inainte!!!

            Comment


            • Deja stratu de zapada e de vreo 6-7 cm si pe unele portiuni, sub zapada se afla gheata. Aveti grija ! ! !
              Nu Conduce Niciodata Mai Repede Decat Ingerul Tau Pazitor Poate Zbura!!!

              Comment


              • alex cemi plac mie copii de 13ani care dau sfaturi... ca noi este chiori si nu stim ce e afara...
                bbogdan vino tu cu puradei daca vor sa ramana socati pe viata vino sal vada pe moscraciun

                sigpic

                Comment


                • Eu vin chiar daca ninge, sper sa nu se blocheze drumul Mangalia -Constanta.
                  Multa lume, putini oameni...

                  Comment


                  • Salutare domnu' bobo care este.
                    Adita tata,daca vrei sa afli ce arme secrete am eu in familie,adu-ma in stare sa-i asmut pe tine!Si daca tot a venit vorba de puradei,tre' sa va spun ca fata mea mi-a declarat foarte solemn ca eu sunt taticul ei preferat!!!

                    Comment


                    • fata mea mi-a declarat foarte solemn ca eu sunt taticul ei preferat!!!

                      din cati ? )))

                      On: maine nu vin la intalnire... nu am itp-ul facut.. si e si zapada :P
                      sigpic

                      Comment


                      • KeanuRev, Mishu_wrc , Tudor_Cj, dan_sparco, Ruud, Calin65 impreuna cu toata comunitatea LoganClub Cluj va Ureaza sarbatori fericite un calduros La Multi Ani
                        Iar ca urare.. tot ce va dorim sa va aduca anul nou si.. Mos Craciun care a trecut o caruta de bani si sanatate multa ! La multi Ani inca odata.
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • taticul ei preferat a zis si ceva de unicul singurul?

                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Pigoo View Post
                            fata mea mi-a declarat foarte solemn ca eu sunt taticul ei preferat!!!

                            din cati ? )))

                            On: maine nu vin la intalnire... nu am itp-ul facut.. si e si zapada :P
                            .....phuai,pigoouule,te tai,te spintec,daca vii esti mort,daca nu vii te gasesc si-n gaura de sarpe,mi-ai distrus onoarea de familist,cine mi-o repereaza?(poate zice vreunul ca dom' Mitica!)
                            Evident ca nu stiu,si ce mai conteaza,am acte pe copii,sunt ai mei .Si fata mea e sensibila ca tati,e glumeata ca tati,si seamana cu tati.Care tati?Al ei...!
                            Sefu',gata,dupa ce dai ochii cu mine o sa alegem un alt organizator de intalniri!!!
                            keanu rev,multumim,asemenea si voua,un an nou minunat,fara crize ,cu plimbari multe,dese si placute!
                            Last edited by bbogdan; 28 December 2008, 00:24.

                            Comment


                            • bine maine alegem alt organizator... maine cine vine cu caciula de mos craciun si are si burta e ales organizator...
                              vb serios

                              sigpic

                              Comment


                              • Caciula am... burta este... hmm
                                Pigoole miscati fundu la intalnite, treci la inghetat.
                                Maine am de definitivat treaba cu cotiera... Se baga cineva?
                                Si am si o intrbare pentru voi: Care este locul cel mai racoros din masina sau macar locul care isi pastreaza temperatura constanta???
                                Numai de bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google