Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bai, tinand cont de ceea ce zice Pufi si de problemele pe care le are, eu zic sa hotaram in gasca daca ne mai vedem maine.
    Oricum, eu unu vin... in principiu eu o sa fiu la aqua la in jurul orei 16.00 si mi-ar face placere sa nu fiu singur.
    Numai de bine.
    sigpic

    Comment


    • Am vazut cativa nedumeriti , e si normal. Problemele mele nu au nici o legatura cu logan club sau cu vreunu dintre mebrii ai acestui club sau ai altui club.
      Tatal meu a fost internat a4a oara , duminica trecuta dupa intanlnire am ajuns acasa si am chemat salvarea.Starea lui e din ce in ce mai grava spre foarte grava , acum a si paralizat de sold in jos , are niste dureri insuportabile orice atingere se lasa cu urlete. Ce are? Nu se stie exact in general totu e praf inima , plamani , rinichi , ficati. De ce? Mancat nesantos , fumat , stres , stil de viata nesanatos prea multa oboseala si etc. S-ar putea chiar sa aiba cancer dar nu se stie sigur inca mai trebuie facute niste analize.Din seara asta a trecut pe morfina , doctorii mi-au spus in fata ca doar o minune il poate scapa , s-au intamplat minuni dar in cazul lui se mira si ei cum traieste inca , desi nu e ajutat de nici un aparat.
      Asa ca efectiv nu mai am chef , nu mai am putere , nu mai am buna dispozitie sa ma ocup de nimic ,inclusiv de logan club. Nu ca ar fi dificil sa organizez o intalnire dar ar fi aiurea so organizez doar din fata pc-ului.
      Nu am scris acest mesaj ca sa cer mila. Am scris toatea astea ptr a intelege cu totii ca nu am nimic cu nimeni , si ptr a nu mi pierde buni prieteni prin ignoranta cu care tratez pe toata lumea in momentul de fata.

      sigpic

      Comment


      • Sorry @SoNyKeL, ASTA E VIATA SI NU POTI S-O SCHIMBI!
        Sunt alaturi de tine in momentele dificile pe care le treci!
        Sanatate iti doresc tie si mai ales tatalui tau!
        Doamne ajuta!
        aham......Restul e LOGAN


        http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

        Comment


        • Frumusel azi, cateva prezente inedite... cateva persoane asteptate care nu au dat pe acolo, ma rog per total a fost ok.
          sigpic

          Comment


          • Si poze dom'le, poze nu aveti??
            sigpic

            207 noir obsidien

            Comment


            • Mai traiti?
              La Multi Ani!
              sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
              :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

              Comment


              • La Multi Ani tuturor membrilor forumului si prietenilor lor. Sa fie un an nou mai bun

                Comment


                • sanatate la multi ani tot ce va doriti si un an nou 2009 mai bun decat crizatul asta mondial de 2008
                  Last edited by SoNyKeL; 5 January 2009, 15:07. Reason: Automerged Doublepost-eroare
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • La Multi ani baietiiiii ) care mai e mersu ?

                    Comment


                    • La multi ani tuturor si multa sanatate.

                      Comment


                      • Bem si noi o cafea zilele astea ?
                        sigpicAmbition 1,5 Dci 85CP stock
                        :I::N::S::A::N::E: :D::R::I::V::E::R: power by unEL :mafia2:

                        Comment


                        • Salut,UnEl-ule,LA MULTI ANI!,si vezi cu cafeaua aia asa,oricand ,ca nu e in regula!

                          Comment


                          • deci... pana la urma cine vine duminica?


                            sau v-a speriat zapada
                            sigpic

                            Comment


                            • 1.tu,gaby_laz
                              2...
                              Se vede ca lipseste mana forte a lui SoNyKel...
                              Hehe,sefu' e pe faza supravegheaza ce spun baietii prin spatele lui!Salut,Adi!

                              Comment


                              • duminica asta , cred ca de obicei la 16la aqua...
                                azi taicamiu a fost operat din pacate cica i-au amputat tot piciorul momentan e la reanimare eu nu am putut sa-l vad... desi cred ca o sa am un soc mi-e frica sa ma duc

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google