Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • condoleante ,sonikel,sa fii tare si sa poti trece durerea asta mare!
    sunt langa tine,ca stiu cum e!
    Fotografia este arta de a fura timpului o firimitura de clipa
    Andreea Trifu

    Comment


    • Condoleante SoNyKel. Suntem toti alaturi de tine.
      Cel mai lent 1,6 8v

      Comment


      • Originally posted by SoNyKeL View Post
        Din pacate tatal meu a decedat acum 15min... Sa-i fie tarana usoara...
        Condoleante,imi pare sincer rau
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • sincere condoleante, sa-i fie tarana usoara
          Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

          Comment


          • Dumnezeu sa-l odihneasca si sa-l ierte...fi tare Sony
            http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

            Comment


            • Condoleante si Dumnezeu sa-l ierte.
              In semn de respect pentru organizatorul nostru propun sa aminam intilnirea de duminica.In cazul in care sony doreste sa se tina intilnirea voi fi prezent.
              Multa lume, putini oameni...

              Comment


              • nu stiu cu intalnirea vedem maine dupa pomana...
                inmormantare va fi maine in jurul orei 14:00 in Eforie Sud , Priveghiul se tine la Vila Adrian(in spate la biserica veche , intersectie Progresului-Olteniei) , Str. Progresului Nr. 75... Ptr mai multe detalii contactati-l pe Andy_x3m...
                Din partea mea sunteti toti invitati dar doar daca doriti sa veniti nu din obligatie...
                Multumesc tuturor celor care imi sunt aproape si celor care si-au oferit spriinul...
                Dar in primu rand lui Andy care a fost azi cu mine sa-l iau pe tata de la morga si ne-am ocupat de toate actele cumparaturi si etc...
                Dumnezeu sa-l odihneasaca , de iertat cred ca la iertat dupa ce chinuri a avut in ultimele saptamani si ambele picioare amputate si a ispasit toate pacatele...
                Last edited by SoNyKeL; 14 January 2009, 17:42.

                sigpic

                Comment


                • Salut, dupa cum zicea pufosul mai sus... tatal sau a trecut in lumea celor drepti. Dumnezeu sa il ierte!
                  Cativa dintre noi ne-am gandit sa luam o coroana (Bobo, Edi, Costas, eu) daca mai doreste cineva... Cine vrea sa vina maine la Eforie la inmormantare? Eu zic sa ne intalnim pe la 12,30-13.00 undeva si de acolo sa merem spre Eforie, evident cine simte ca vrea sa ii fie aproape Pufosului.
                  In rest... numai de bine!
                  Last edited by andy_x3m; 14 January 2009, 17:54.
                  sigpic

                  Comment


                  • Acum citesc, nu-mi vine sa cred . Dumnezeu sa-l ierte . Maine nu pot ajunge deoarece am examen fir-ar sa fie. Andy vreau sa pun si eu bani pt coroana . Daca e poti sa pui si pt mine si Duminica la intalnire ti-i dau ?. DUMINICA voi fi si eu prezent. Multumesc Andy. Inca o data sincere condoleante. Nici nu mai stiu ce sa zic .


                    p.s Scuze in legatura cu intalnirea de Duminica eu am crezut ca Sonykel tine neaparat sa fie o intalnire ca sa fim alaturi de el. Nici nu am mai vazut calumea .

                    Maine o sa fac in asa fel incat sa fiu si eu alaturi de pufosu . Unde o sa ne intalnim la ora 13 ?
                    Last edited by Christnacht; 14 January 2009, 19:49. Reason: Automerged Doublepost
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Maine la Aqua, la locul de intalnire stiut la 12,30 - 13,00 ne vom intalni pentru a-i aduce un ultim omagiu tatalui lui Sony.
                      Am luat deja o coroana din partea noastra. Va astept maine acolo, cei ce au cum.
                      Numai de bine
                      sigpic

                      Comment


                      • maine la aqua nu stiu cati or sa poata veni, cred ca majoritatea sunt la serviciu !!!!
                        mai bine duminica daca nu aveti nimic impotriva, si vedem atunci si cine doreste sa contribuie pentru coroana pe care ai cumparato ca sa fie din partea noastra a tuturor, ca semn de respect si solidaritate !!! Sincere condoleante familiei !!!

                        Comment


                        • Condoleante si din partea mea, si sper sa depasesti momentul cu bine.
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Am ajuns acasa , nu am mai stat la priveghi ptr ca era prea frig si sincer nu stiu ma aproprii cu greu de sicriu stiu ca trebuie sa fiu tare dar inca nu-mi vine a crede...
                            Multumesc inca o data ptr toata sustinerea...
                            Si deja logan club e o viata putini cum suntem botezuri avem , nunti este... acum si inmormantari multumesc mult ptr tot si scuze daca pe uni i-am repezit la telefon...

                            PS. telefonul meu e in service , si acum am unu de imprumutat de la Andy si nu am nici un numar in agenda decat 4-5 , familia si andy... deci daca ma sunati posibil sa nu-mi dau seama cu cine vorbesc
                            Last edited by SoNyKeL; 15 January 2009, 00:45.

                            sigpic

                            Comment


                            • Sincere condoleante

                              Comment


                              • sincere condoleanta sony, sa ii fie tarana usoara si odihneasca'se in pace .
                                1.6 MPI CRAZY DRIVER

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google