Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dumnezeu sa-l ierte sony ... fi tare a ajuns intr-un loc mai bun
    sigpicMy ride

    Comment


    • Condoleante puffy....
      JUST ME.....30-rdd......

      Comment


      • multumesc azi ptr toti care au participat a venit muult mai multa lume decat ma asteptam per total...
        dar in special cei care au fost langa mine azi edi , cristinacht si andy... pacat ca pomana nu a iesit asa cum am vrut eu... eu nu am avut loc la nici o masa
        multumesc pentru coroana baieti apreciez gestu , si acum regret ca nu l-am luat pe taicamiu la nici o intalnire desi isi dorea asa de mult... acum regretele sunt prea tardive...

        duminica ne vedem la 16la aqua
        Last edited by SoNyKeL; 15 January 2009, 22:57. Reason: Automerged Doublepost

        sigpic

        Comment


        • Sincere condoleante Shony, imi apre rau pentru tatal tau... Incearca sa te ti tare, de acum incepe greul dar esti un baiat bun o sa te descurci. Sper sa ne vedem duminica daca nu ma tin astia la cursuri...

          Comment


          • sicere condoleante, sper ca duminica sa ne vedem sa stam de vorba. eu abia acum am reusit sa ajung la un calculator si sa intru pe forum.
            Viata nu se termina aici ci abia acum incepe asa ca tre sa privesti inainte.
            Oricum el va fi intodeauna in sufletul vostru, alaturi de voi.

            Comment


            • condoleante Sony

              Comment


              • Dumnezeu sa-l ierte!
                Fii tare!!!

                Comment


                • cine vine maine la 16 la aqua?

                  sigpic

                  Comment


                  • maine vin si eu la aqua...
                    sigpic

                    Comment


                    • Abia acum am vazut ca bietul Adrian e in doliu...Ar fi frumos din partea noastra sa venim maine sa fim alaturi de el,cei care nu au stiut si/sau nu au avut posibilitatea pana acum...Dumnezeu sa-l odihneasca pe tatal lui.

                      Comment


                      • Si eu o sa fiu prezent. Bogdane, ai dreptate, sa ne adunam cativa sa fim alaturi de organizatorul nostru indoliat.
                        Numai de bine
                        sigpic

                        Comment


                        • salutare lume... in seara asta vine spre Constanta un prieten din iasi , si m-a rugat sa ii fac rost de un numar de telefon , a cuiva, o persoana de contact din clubul vostru pt a lua legatura ca vrea sa fie si el prezent la intalnire...deci va rog mult..lasati-mi un numar de telefon...
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Condoleante si Dumnezeu sa-l ierte.
                            Fi tare omule.
                            LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                            CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                            Comment


                            • sincere condoleante sony...imi pare rau .... sa`i fie tarana usoara

                              Comment


                              • Super intalnirea de azi, si sper ca asa va fi de acum in colo. Au venit si cei care nu am mai fost o perioada din motive intemeiate si a fost foarte frumos. Sper sa ne vedem mereu in aceesi formula. Numai de bine tuturor loganistilor!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google