Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ati mai fost la suc ieri?
    Multa lume, putini oameni...

    Comment


    • burta mea a zis un NU , lichidelor , asa ca mi-am luat la revedere de la baieti
      ce vulpoi batran esti tu dupa ce ca de la 12 pana la 16 am stat in pizzico crezi ca mai intra vreun lichid sau mai vroiam sa stau pe scaun )

      sigpic

      Comment


      • felicitari pentru intalniri baieti am ramas cu o impresie placuta

        pana la urma m-am cazat la vila mamaia si a fost superb sa mi-o pot permite si in sezon .... speranta moare ultima

        multumesc tuturor de aprecieri si sfaturi

        ne vedem pe caldura
        ps nr meu de tel este 0788 736 669 si 0761 603 496 - ionut lnc/euromarket - organizatorul de intalniri de la iasi
        IS 10 LNC Facebook

        Comment


        • duminica asta cine vine?

          sigpic

          Comment


          • Eu as vrea sa vin , dar din pacate am programat o escapada la munte, si nu pot veni. Ramane pe saptamana viitoare, sigur voi fi prezent .
            Cu stima, FLO.
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • Eu prezent la intalnire negresit ca tre sa ma lamuriti si pe mine cine stie cum se monteaza o consola centrala de sandero. Am nevoie de tot sprijinul!!!!!!! Deci ne vedem duminica la 16 la aqua.

              Comment


              • Un torx de 20 (sau unu de 25 de la rusi), o tubulara de 10, un cutter, o foarfeca si niste hartie mai groasa. De restul... multa rabdare si indemanare sa faci sablon si sa tai plasticul, dar asta iti voi explica duminica (eram la subiect, da?. Anuntam ca vin duminica)
                sigpic

                Comment


                • eu unu o sa intarzii ptr ca scap exact la 4 de la munca
                  sigpic

                  Comment


                  • Andi ce puii mei ai degand sa faci cu sculele alea?
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • vrea sasi puna leo consola si andy ia spus lu leo ce scule ii trebuie ca sa-si puna consola...
                      ne vedem duminica

                      sigpic

                      Comment


                      • Ce ametit am putut fi ...Duminica m-am trezit cu gandul ca o sa va vad masinile,si descopar uimit ca nevasta mea e la munca,si a plecat cu masina.Nici macar nu am stiut ca munceste in ziua aia.Si poimaine plec pe la neamuri.Salutari tuturor,si iertati un om care nu stie pe ce lume traieste!

                        Comment


                        • Uite ma apuc de suubarit, da'... florine nu ar fi frumos sa ma anunti si pe mine ca ai venit acasa?
                          sigpic

                          Comment


                          • Duminica zic pas.
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • cer iertare dar stiinta cere sacrificii, asa ca am ramas blocat in bucureti pana saptamana viitoare.
                              salutari tuturor si intalnire placuta duminica

                              Comment


                              • Din pacate nu am cum sa mai vin la intalniri luna asta,am de invatat o gramada fiind sesiunea acuma stiti si voi cum e.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google