Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare . Floryne sunt obisnuit cu busiturile astea . Prima data cand am fost la patinuar am intrat si cu capul in parapetii aia din lemn puii mei )). Super a fost, distractie...

    p.s. Multumim Andy pentru poze
    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

    Comment


    • da ca pozele lea facut pufy

      sigpic

      Comment


      • bine ca mi-a pozat curu'
        sigpic

        Comment


        • In sfarsit mai Pufy ai facut si tu ceva !! OK te iert, dar masina ai spalat-o??
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • n-am spalat masina...
            duminica asta cine vine...
            eu nu pot sa vin

            sigpic

            Comment


            • Scuza-ma Pufy, asa este tu le-ai facut. Obisnuit ca de fiecare data Andy sa faca poze . Sa auzim numai de bine

              p.s Multumim Andy ca ai venit cu aparatul
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Eu prezent duminica se stie,mai putin la suculet

                Comment


                • Numai imi multumiti ma atat.
                  Pufi de ce nu vii?
                  sigpic

                  Comment


                  • Nu vine,isi spala masina!
                    Florin,si eu am stat si am analizat fata ta cu computatorul de la criminalistica si am o singura intrebare:n-ai fost 'mneatale pe la gardieni,acum 'fo 7-8 ani?Io creca da.Daca nu e asa ,inseamna ca memoria mea vizuala infailibila se inseala.Deci,daca e asa,duminica am fost amandoi la "Surprize!Surprize!"si ghici cine a fost Andreea Marin!
                    Last edited by bbogdan; 12 February 2009, 23:10.

                    Comment


                    • andy parca tiam explicat in privat... in fine nu pot venii din motive strict familiale

                      sigpic

                      Comment


                      • Bogdane, n-am fost frate la jandarmi, si tot ce tine de "army", a fost stagiul militar . Sorry, dar mai trebuie sa sapam pe tema asta,
                        Pufosule, la's tata , ca nu-i bai, o sa vi si tu cand poti, nu-i asa?
                        Deci... Duminica ne strangem tot asa la teatru ca sa nu ne molipsim de la BMW , ok? Oricum este mai liniste acolo. Iar cu suculetul om vedea noi pe unde.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • corect 2-3ori pe an puteti sa-mi dati si mie concediu , nu?

                          Apropo inca astept pe PM numerele de mobil(daca aveti mai multe specificati la fiecare reteaua) si vreau si e-mailul adica nu id-ul de mess , adresa de e-mail. numerele si adresele de e-mail le voi folosi ptr a va comunica prins sms si e-mail detalii despre intalniri... prima incercare a fost miercuri la patinuar cand toti cei care mi-au dat numaru de mobil au primit un SMS
                          si nu SMS-ul nu l-am dat de pe forum l-am dat de pe mobilul personal...

                          Cine nu vrea sa fie stresat saptamanal 1-2ori prin sms de mine sa-mi zica ptr a-i sterge numarul din agenda... sper ca prin a va da sms-uri inainte de intalniri ne vom aduna mai multi chiar si cei uituci

                          sigpic

                          Comment


                          • Bine v`am gasit ! Mi'am facut si eu cont si ne vedem pe la intalniri!

                            Comment


                            • Don Lae, bine ai venit pe forum. Te asteptam pe la intalniri, sa ne cunoastem mai bine,
                              @Sony - eu cand am primit mesajul mi-a scris ca este de pe forum loganclub si deaia te-am intrebat ce si cum? Oricum jos palaria de initiativa, sa ne mai scri, ok?
                              , sunt cu ochii pe voi !
                              :thumbsup:

                              Comment


                              • salut lae, sa ne lasi si un nr de telefon pt contact in caz de ceva..
                                mi-am dat seama cine esti dupa semnatura
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google