Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce sa inteleg ca no sa ne mai intelegem deloc pe la intalniri din cauza muzici?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • noi o sa ne dam mai la o parte ... 200 m asa.. :P
      sigpic

      Comment


      • salut pigoo, mi-am calcat pe suflet si am rugat pe cineva sa-mi faca un cont.

        Originally posted by FLORYN View Post
        Ce sa inteleg ca no sa ne mai intelegem deloc pe la intalniri din cauza muzici?
        nu-mi place sa deranjez pe alti, iti dai seama sai obligi pe alti sa-ti asculte muzica ta vor nu vor...
        Last edited by SoNyKeL; 19 February 2009, 21:02. Reason: La cererea autorului : Sters numar de telefon

        Comment


        • O.k,Florin,mai sapam.Clar ca ne stim de undeva.
          Sefu',eu am trimis numarul si n-am primit esemes,fi-ti-ar secretara de ras sa-ti fie!

          Comment


          • @Lae - stai frate linistit ca nu ma deranjaza. Ca sa fiu sincer chiar sunt curios cum suna toate sculele ale din masina ta.
            @Bogdane - sapam, sapam, poate vi si tu Duminica , si "sapam" live, ok?
            , sunt cu ochii pe voi !
            :thumbsup:

            Comment


            • salutare la lume
              vad ca va distrati (fara mine) bravo la voi asa sa faci si in continuare
              spre ca toata lumea e bine
              salutari Soni si Andrei din Malta

              Comment


              • seara buna

                Comment


                • Daca vre-o daca v-ati gandit sa unim mai multe cluburi si forumuri din Constanta la o mare intalnire aici ar fi o sansa.
                  Duminica SEAT-isti si cei de la OPEL TIGRA, intalnim in Portul Tomis dupa ora 15.00. Daca nu ajungeti pe acolo venim noi la voi. ;)
                  Florin - 0723 276898
                  LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                  CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                  Comment


                  • apreciez initiativa dar nu cred ca vom fi bine primiti anu trecut cand sa facut la rex cu toate cluburile auto si cele de racing nu a iesit prea bine pe drum s-au pus frane fara rost s-a taita fata , la rex acolo cand isi dadeau seama ca suntem din logan club mutatu masinile... etc...
                    asa ca noi ramanem duminica la aqua... si cand zic noi zic logan club desi eu nu o sa fiu prezent

                    salutari delphinase , cum sunt delfinashele in malta????

                    sigpic

                    Comment


                    • Eu nu sunt impotriva, asta mai ales daca implica sa fac cunostinta cu oameni noi. Ii salut si pe Delphinash, Kypry si Florin75David , poate vom avea ocazia sa ne cunoastem ok?
                      @All - ne vedem Duminica !
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Noi ne vedem la 15.00 in Portul Tomis, dupa venim spre voi la Aqua Magic. Pana la urma pasiunea uneste ...
                        LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                        CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                        Comment


                        • Florine,duminica sunt invitat la masa la neamuri si se gateste bine acolo,asa ca sapam altadata!Tu stii ca eu,daca merg la serviciu,si ma intreaba cineva unde merg raspund"la sapa"si tu vrei sa sap si duminica?!
                          Kypry,bine ai venit printre noi!Desi Vulturu e departe de Tuzla,poate ne vom cunoaste!

                          Comment


                          • Nu pot venii miine, imi pare rau.
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • frate da ce plictiseala si pustiu, frigul asta nea bagat in case! vara masina e ca un boboc iarna ca un troc...

                              Comment


                              • salutare la toata lumea fac prezenta ca nam mai facut de mult
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google