Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Adica nu o sa gasim pe nimeni astazi la Aqua?
    LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
    CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

    Comment


    • cum naibi ai ajuns la concluzia asta??? va fi floryn , supercar , alex , pigoo minim ...)

      sigpic

      Comment


      • voi veni si eu
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • Saptamana asta zic pas, am un botez si dupa o intind la bucuresti. distractie placuta.

          Comment


          • eu vin........
            sigpic

            Comment


            • Mai , ce sa zic, cel putin pentru mine a fost o intalnire "multi car's"{opel,seat,renault} , si reusita. Am stat de vorba putin cu baieti de la Opel,la un suculet, si chiar mi-a facut placere . Sunt convins ca vom mai avea ocazia asta.
              De-ai nostri au fost la intalnire destui de putini , sincer spre rusinea mea nu-i cunosc pe toti pe nume, pentru ca as fi vrut sa-i enumar aici . Si desi am avut aparatul la mine , nu am facut nici o fotografie. Oricum , cam frigulet, si asta nu mi-a placut.
              @All- va doresc o saptamana buna si spor in toate.
              Cu stima, FLO.
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • A fost ok intalnirea si multe masini...de toate natiile... frigul ne-a intrat peste tot....
                FLORYN: Ti-am zis ca am avut dreptate ... m-am dus la acelas etaj unde ai zis tu ... si nu era nici o masina.. am urcat un etaj asa cum am zis eu .. si erau masinile acolo...o sa iti fac o harta cu parcarea mall-ului ) Glumeam.... Ne vedem duminica viitoare....
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • am aparut si eu pe la 5 fara un sfert tarziu majoritatea plecasera din cauza frigului probabil! bafta si noroc la loto poate venim si noi la intilnirea saptamanala cu un a8 macar!

                  Comment


                  • Super tare intalnirea de astazi.
                    Super marfa pozele.
                    Declar oficial pe prietenul lui Cartman, FOTOGRAFUL CLUBSEAT CONSTANTA.
                    La urmatoarea intalnire ai un cadou de la mine. ;)
                    Pentru masina ta sau pentru a lui Cartman.

                    Intalnire cu de toate. O super gasca de 12 masini. Un super traseu pe bd. Mamaia. Forograful, dupa cum se vede, si-a facut treaba din plin. Multumim.
                    La Aqua magic, la intanirea programata cu prietenii de la Clu******, am dat si peste cei de la Club Opel ASTRA.
                    Super baieti cei din Club OPEL. De la prima vedere, mai in varsta sau media de varsa mai ridicata decat a noastra SEAT-isti. Baietii isi repara singuri masiniile si chiar si le si tuneaza.
                    Clu****** un efectiv la fel de tanar si cu masini super ingrijite, tunate si muzica pe masura.

                    A fost organizata si o mica competitie de genul, care model oreste la viteza de 50 km/h pe cea mai scurta distanta.
                    Dupa parerea mea un Logan este cel care a castigat, 6 metrii. Echipare ABS +. Ibiza noastra si un Opel Astra break au iesit pe locul doi la egalitate 7 metrii.
                    VAZ a scos cel mai bine un 9 metrii.
                    S-au facut schimb de nr de tel semn ca toata lumea s-a simtit bine si urmeaza si pe parcurs sa facem alte intalniri impreuna.
                    Flo sa iti traiasca baiatul. La urmatoarea vin si eu cu piciu. ;)

                    Si cum Mos Craciun exista astazi am primit un cadou din partea lui Deep, un set de becuri de pozitie in nuanta alba. Multumesc si pe aceasta cale. Ma voi revansa eu cumva la el.
                    LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                    CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                    Comment


                    • @Adi - ai dreptate , am vazut si eu , practic mai este un etaj intermediar ce ma indus in eroare.
                      @Lau- te-am asteptat frate sa pui muzica , poate dansam si noi ceva, ne mai dezghetam oleaca.
                      @ Florine - nu credeam ca esti insurat , te astept , poate fac pusti vreo trupa ceva,
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Frumos astazi, mi a facut foarte mare placere sa va cunosc in persoana.Cu siguranta am sa mai particip si la urmatoarele intalniri.

                        Comment


                        • salutare all si eu am aparut mult cam tarziu vad ca a iesit frumos intalnirea
                          drive with speed than you die fast

                          Comment


                          • Originally posted by FLORYN View Post
                            @ Florine - nu credeam ca esti insurat , te astept , poate fac pusti vreo trupa ceva,
                            ;)
                            Ne vedem cum am stabilit.
                            Last edited by valeriuciprian; 16 February 2009, 13:24.
                            LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                            CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                            Comment


                            • hooo ce-i aici... atata destrabalare ) cum va las putin cum va luati lumea in cap )

                              sigpic

                              Comment


                              • Spontana de astazi, parcare City Mall, Florin CT62FLO vs Florin B84VAZ

                                LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                                CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google