Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu te salut Floryne,si pe toata lumea inca doau weekend-uri,si o sa ne vedem si sper sa vii Floryne
    tot asa frig e acasa,ca si pe aici in Malta a venit frigu nu mai poti iesi la o bere nimic....mai ales fara masina e greu,cu autobuzu......nam mai mers de mult
    salutare si aveti grija de voi

    Comment


    • ba da nu te mai lauda atat ca esti in malta ... am intels ideea ) sa vi cu o malteza tribut la mine

      sigpic

      Comment


      • Soni (am inteles Sefu nu ma mai laud ca sunt in MALTA :P).....nu tiai dori sa le vezi....nici daca imi da bani nu ma incurc o sa iti povestesc cand ajung
        abia astept sa ajung acasa sa ne vedem la un brifcor cu covrig )
        bft la toti
        grija de voi

        Comment


        • Hai frate nu ne mai ameninta , vino odata acasa. Daca nu te grabesti, eu s-ar putea sa plec.
          @VAZ - mai dar ce bengos telefon ai , face poze frumoase.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • FLO sa inteleg ca ne tradezi? Treci la Seat? "Alea nu e masini domnle'"!
            Ma bucur ca v-ati distrat fara mine. Am revenit si eu pe plaiuri dobrogene si abia astept sa ne vedem duminica la un cico si alte alea, poate se repeta intalnirea "interrasiala".
            Delphinasule, eu iti recomand sa pleci in voiaj pe la Iasi. Frate ce femei au aia... declar cu acordul nevestei ca Iesencele (nu includ toate moldovencele) SUNT CELE MAI BUNE FEMEI. N-a fost prost Stefan ala Mare...
            Last edited by andy_x3m; 17 February 2009, 02:33.
            sigpic

            Comment


            • era mai mare ca mine?

              sigpic

              Comment


              • Nu mai Sony , nu sti cum zice si cantecul, avea un palos ..... de nu-l ridica nimeni ,
                Andi cum sa va tradez ? Tocmai pe voi ? Poate sun eu un baiat valabil dar cand le zic ce masina am .... s-a spart gasca. Asta e ! Asa ca vreti nu vreti trebuie sa ma suportati voi,
                Cu stima, FLO.
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • Andy astept sa vina vara si sa vezi ce vin ele singure la mare.....sa mai cheltui si bani sa merg la Iasi,mai astept putin,mai ales ca mai fac si nitel taxi le vad mai aproapre :P
                  bft
                  grija de voi

                  Comment


                  • delfinas tu esti dala cu 2retrovizoare inauntru una bate mai jos de tetiera si una jos jos jos ) balamuc mic ce esti

                    sigpic

                    Comment


                    • ce sa fac si eu Soni ochi vad inima cere ....da sunt insurat :P si nu am odlinzi eu ma uit direct sa nu ma chiorasc in oglinzi
                      mai iti iei care o palma da asta e ....suporti nai ce face ,da poti sa ai si succes(rar rar de tot)

                      floryne sa ma asteoti ca pe 5 martie sunt acasa(sper)
                      bft lume

                      Comment


                      • Daca a fost la misto , nu a prins bine...
                        Daca a fost o greseala te scuzam...
                        Last edited by SoNyKeL; 18 February 2009, 09:37.

                        Comment


                        • baieti care sunteti mai priceputi in ale muzici si sculelor...de Magnat ce parere aveti ca statie su sub? eu unu nu prea am auzit de fff bine
                          multumiri anticipate

                          Comment


                          • de la magnat doar seriile scumpe merita se stie faptul ca sunt pro consumer!

                            Comment


                            • Inca o spontana la Constanta.
                              Mihai APV vs Florin VAZ

                              LOGAN ABS+ 1,5 dCI/70 CP (12.2007)
                              CITROEN C1 1,0/68 CP (03.2010)

                              Comment


                              • discutiile care nu tin de intalnirile saptamanale , mutati-le la discutii generale constanta...

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google