Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asta mic si nou si-a gasit parola!!!E simpatic omu';era in torpedou,prietene?
    Sefu',io imi iau medical,daca e vorba de f'o batalie ceva,dar te sustin dupa ce-i invingi!
    Last edited by bbogdan; 20 February 2009, 22:00.

    Comment


    • parola era scrisa pe dosul balastului de la xenon


      bbogdane eu iti aprob medicalu doar daca se lasa cu internare la balaceanca si cadou de casa lunga iti dau o camasa cu maneci lungi

      sigpic

      Comment


      • Unde lucrez eu se fac angajari direct de la Socola .Eu de-abia am intrat,cu pile,dar m-am adaptat repede!

        Comment


        • O sa vin si eu duminica de la 15.00, dar asta doar pentru a lamuri anumite aspecte.
          Deocamdata sunt in alte parti ale tarii, dar duminica dimineata ma pun la drum.
          sigpic

          Comment


          • ce de activitate in ultimul timp........parteneriate,skimburi de experiente,noi prieteni.....de bine.......salut cu respect pe baieti veki(soni flo cicu...:P,bobo)...si pe cei noi(care sunt ceva in ultima vreme) si pe cei de la celelate cluburi care au avut bunavointa sa intre si pe logan.club...saptamana asta sunt de munca dar saptamana viitoare sper sa vin si eu ca am ceva absente dar munca imi ocupa foarte mult timp....cu stima si respect va salut....
            JUST ME.....30-rdd......

            Comment


            • sper sa ajung si eu . cred ca o sa iau microbuzul
              sigpic

              Comment


              • v-am spus eu ca vine boyer andy si cu voievod pigoo si v-om inabusi aceasta rascoala , vor cadea capetele multor boieri rasculati...

                sigpic

                Comment


                • Poate ajung si eu odata pe anul asta, nu o sa ma mai cunoasteti, mi-au crescut pletele, numai bine pentru rascoala, eventual aduc si tortze.

                  Comment


                  • Nea Bogdane , ala mic si nou este vechi de cand sa infiintat "clubul" asta in C-ta,
                    Ce rascoala vreti voi mah sa inabusiti? V-ati tacanit cu totii?
                    Uite ca se face si vremea frumoasa , hai sa fim cat mai multi, ok?
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Cred ca am sa semnez si eu condica

                      Comment


                      • deci pana la urma ne vedem duminica la ora 15:00
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • tare frate am ras singur cand am citit!!!

                          Comment


                          • Maine la ora 15 sunt la Aqua, apoi raman si la Logan CLub. Diseara o sa ajung si eu la 20:30 cam asa pe la tabacariei sa vad despre ce este vorba....
                            Cine are sa imi aduca si mie un stiker cu www.loganclub.ro dala de luneta scris cu alb cu litere de mana? Va salut si ne vedem maine.....apropo de rascoala... sa nu uit sa imi i-au si eu o bata ceva ) iar pufy ... dupa ce il bagi in subwooferul lui pigo il aruncam in beci ) (fara aluzii) Hai numai bine ... vb maine!
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • Florine,atunci ramane doar asta mic de care nu auzisem eu,si sper sa aibe suficient simt al umorului ca altfel singurul beneficiar al batelor,tortelor si armelor albe si de alte culori voi fi eu!!!
                              Sefu',voievod Pigoo vine in zbor pe matura ca are bidiviul sub perfuzii!

                              Comment


                              • sony fa si tu o lista cu cine vine maine daca vrei :P
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google