Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Operatiunea "gratarul"

    Baieti am eu un gratar mare care sigur va face fata la toata lumea prezenta acolo, atunci cand va fi el. Deci eu pun la bataie scula, acum chiar daca este sesiune si nu ne prea putem vedea, nu'i bai, dar de discutat in legatura cu locatia evenimentului , cred ca putem discuta , nu?
    Mie unul mi-ar place o intalnire la un gratarel asa in grup, si ca locatie cred ca prin padurice pe la Valu, ar fi accesibil pt. toti. Loc de parcare garla.
    Pentru cei ce vor si ceva antrenament de condus, am putea merge la Cheile Dobrogei, dar nu stiu cum va fi vremea pana atunci, ca adapost nu prea este. Haideti sa dezbatem ceva mai serios problema asta, si zic asta pt. ca vad ca marea majoritate dintre voi sunt deacord cu operatiunea "gratarul".
    Cu stima , FLO.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • O sa ne trebuiasca 2 gratare.Unul sa fie special pentru sonykel )Poti sa dai si dublu dar in caz ca ni se termina mancarea putem sa apelam la tine ?
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • da mai o pulpitza mai o ceafa... o ciorba de burta nu facem??? si asa am destula dau si la preteni si la dusmani... fara numar fara numar... nu acum serios... depinde cat de mare e grataru dar daca vom fi 30 de persoane va dura mult pana facem totu asa ca mai bine lucram la 2-3 gratare simultan... parerea mea

        sigpic

        Comment


        • Sunt de acord cu tine.Facem noi rost de gratare asta sa fie problema in caz de ceva facem o gropa in pamant , facem jarul si gata si tot mancam )
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • bai un berbecutz dala in carbuni... dala del ingropi in pamant si faci focu peste el... pfuu nene ce pofte am

            sigpic

            Comment


            • Nene Sony, pai ce zici tu este lucrare mare, pana faci groapa + jarul necesar, si mai ingropi si dihania, cam trece ceva timp, ca sa nu mai zic ca astepti si sa se faca.... scrum daca ai ghinion. Cere timp nene. Idea e buna cand mergem in expeditie cu toti undeva la munte, .
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • ehe nea Florin visam si eu cai verzi pe pereti normal ca ne limitam doar la calsicul mititel cu fripturica...

                sigpic

                Comment


                • iese careva in seara asta prin tabacarie???

                  Comment


                  • eu nu mai ies ca-s in sesiunea... eu sunt in ea si ea pe mine nemernica dracu

                    sigpic

                    Comment


                    • Daca vremea e buna tinem gratarul pe 23 la Valu?
                      Cine e de acord sa se adauge la lista ca sa vedem daca e treaba serioasa.

                      1.GXG
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • eu maine va dau raspunsul...

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Christnacht
                          O sa ne trebuiasca 2 gratare.Unul sa fie special pentru sonykel )Poti sa dai si dublu dar in caz ca ni se termina mancarea putem sa apelam la tine ?
                          sonykel de asta bate apropoul de gratarangiu sef )

                          Comment


                          • Originally posted by Jonivip
                            CT-11-LYV frumoas masina cine e fericitul proprietar ?


                            ms am aparut si io din greseala
                            http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                            id mess liviu_stilist

                            Comment


                            • ct11lyv bine ai venit pe forum

                              Comment


                              • ideea asta cu grataru suna bine d tot....e sunt d acord cu grataru....gxg-ule poti sa ma adaugi si pe mine pe lista
                                :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                                proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google