Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Flo, daca lumea vrea sa si-o "rascoale" ai ceva impotriva lor.
    Maine vin si eu la 15.00 sa vedem pe oamenii cu masini, nu cu loganuri
    sigpic

    Comment


    • salutare.....fara mine la lupta....si ce am mai lustruit armura in ultimile zile in speranta ca voi prinde aceasta batalie si palosu l-am ascutit zilnic.
      pigoo dai la calut niste carbuni deaia inrositi poate se transforma in......vezi tu ce.
      va salut pe toti cunoscuti si necunoscuti
      Sefu sa ai grija de tine sa nu te pierdem
      grija de voi

      Comment


      • Nici eu nu vin miine, abia pe 1 martie voi zice prezent.Sa ne vedem sanatosi.Beciacustic tradator ce esti...
        Last edited by bobo77; 21 February 2009, 19:28.
        Multa lume, putini oameni...

        Comment


        • oho ce de voievozi si voda in loboda si boieri si toate cele... si maine o sa fie ceva de genu janclodvandame da cu buzdugane topoare furci... eu vin cu ciorapii vechi ancorati de antena

          sigpic

          Comment


          • Pigoo vine inghesuit in microbuz!

            Comment


            • Am primit mesaj ca la ora 16 este intalnirea.. pana la urma cred ca ajung si eu la 15 si vad eu ce e pe acolo. Vad ca o sa fie lupte grele maine sigur aveti nevoie de ajutor. Ma alatur

              Comment


              • ma bucur ca functioneaza treaba cu SMS-urile... Dar nuuuuuuuu mai sunati nu mai dati bipuri , raspundeti sau nu raspundeti dar dooooooooooooooooooooooooooooooar SMS...

                sigpic

                Comment


                • e treaba buna ramnem datori toti cu 5 centi lu pufy
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • bai pufy eu nu primesc nimic . nu ai nr meu ?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by BeciAcustic View Post
                      Maine la ora 15 sunt la Aqua, apoi raman si la Logan CLub. Va salut si ne vedem maine.....apropo de rascoala... sa nu uit sa imi i-au si eu o bata ceva ) iar pufy ... dupa ce il bagi in subwooferul lui pigo il aruncam in beci )
                      Da nene Acustic , sunt de acord cu tine, dar as prefera sa-i aruncam pe toti intr-un "beciu domnesc" , asa sprit cu apa minerala.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Salutare !! Pana la urma este 15 sau 16 ora ca vad ca lumea incepe sa se sdune de la ora 15???? Cum este pana la urma????/

                        Comment


                        • @76-FIE = ne intalnim la ora 15 , ca sa ne vedem si cu cei de la SeatClub . Nu este o chestie obligatorie, si poti veni normal la ora 16 , dar am vazut ca a prins chestia asta printre noi , si deaia te asteptam sa vi la 15.
                          Apropo , in afara de baietii SeatClub , vor mai veni si baietii de la OpelClub , deci in consecinta parcarea aia va fi destul de aglomerata ,
                          , sunt cu ochii pe voi !
                          :thumbsup:

                          Comment


                          • Ok Florine o sa ne vedem la ora 15 atunci !!!!

                            Comment


                            • Vad ca se anunta multa lume deci... prezent si io

                              Originally posted by bbogdan View Post
                              Asta mic si nou si-a gasit parola!!!E simpatic omu';era in torpedou,prietene?
                              Sefu',io imi iau medical,daca e vorba de f'o batalie ceva,dar te sustin dupa ce-i invingi!
                              prietene mai usor cu glumele... ne cunoastem de undeva?? hai sa fie asta post pt intalnire logan club constanta si nu pentru glume proaste facute de tine... mic si nou ety thu pretene!!... nush care e mai vechi in lcub dintre mine si tine... si care a fost mai implicat ... bafta!


                              In primu rand omu are o varsta si cea cerut scuze in stilul lui...
                              Asta <<ety thu>> si <<nush>> nu stiu ce inseamna

                              Aici nu ne bazam pe vechime si pe cine a venit primu in club , ca daca e so iei asa eu sunt cam ultimu venit in club (dintre cei vechi)...
                              Aici oricine are un cuvant de zis atat timp cat e activ... BBobgdan e un membru destul de activ pe forum , vine mai rar la intalniri dar il despart 30km de noi are o varsta si o familie... deci nu te mai ataca atat...
                              Last edited by SoNyKeL; 22 February 2009, 14:04.
                              My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

                              Comment


                              • la16 e oficial la 15 ne vedem asa ca orice nu avem nimic mai bun de facut
                                pigoo se pare ca nu te am in agenda
                                prezenta confirmata telefonic:
                                florin
                                florian
                                cristinacht
                                leo
                                andy
                                si o surpriza din brasov...
                                alex
                                Last edited by SoNyKeL; 22 February 2009, 13:54. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google