Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pe str farului cunosc eu pe patron sau luam de la dobrogea asta hotaram de comun acord cand ne intalnim sa adunam banii...
    1.sonykel
    2.delphinas
    3.alex
    4.loganu
    5.BeciAcustic
    6.andy

    sigpic

    Comment


    • daca e cu haleala ma bag si eu. mai stam la o vorba, bem un mic, mancam o bere..
      sigpic

      Comment


      • Sa ne traiesti Sonykelule. LA MULTI ANI!
        sigpic

        Comment


        • 1.sonykel
          2.delphinas
          3.alex
          4.loganu
          5.BeciAcustic
          6.andy
          7.pigoo

          azi ma duc pe plaja unde zicea andy sa vedem cum e cu accesu masinilor cat loc e... si sa hotaram zona.in principiu vineri seara ne strangem sa adunam banii si sa hotaram exact cat si ce cumparam. iar sambata seara sa facem piata
          Last edited by SoNyKeL; 10 March 2009, 11:20.

          sigpic

          Comment


          • 1.sonykel
            2.delphinas
            3.alex
            4.loganu
            5.BeciAcustic
            6.andy
            7.pigoo
            8.gaby_laz
            9. ...

            Prezent si eu...

            bani cand pot sa ma intalnesc si eu cu cineva sa ii dau, ca vineri seara sunt la munca...
            Last edited by gaby_laz; 10 March 2009, 12:46.
            sigpic

            Comment


            • Daca sti ca vi sigur , pune cineva si pentru tine, si va intelegeti voi. De exemplu Sony,
              , sunt cu ochii pe voi !
              :thumbsup:

              Comment


              • Prezent si eu duminica la gratar, dar ma intereseaza ora pentru ca nevastamea are conducere de dimineata, si fara ea nu as vrea sa vin, deci cine imi zice o ora???? La multi ani pufosule, sa fii sanatos si sa ti se indeplineasca toate dorintele cele mai arzatoare.

                Comment


                • Pai banuiesc ca ora va fi aceiasi ca la intalnire , adica ora 16, cu exceptia ca ne vom intalni direct la locul unde se va tine gratarul.
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • sau daca e facem in mini-paduricea de la ecluza din navodari....stiu un loc mai frumos



                    Ps : nu mai bine ne strangem la 15 ?

                    Comment


                    • La multi ani! sonika, sa fii sanatos.
                      Sa spuneti si la ce ora are loc gratarul si unde mai exact.
                      Multa lume, putini oameni...

                      Comment


                      • mai bn e pe plaja parerea mea acuma puteti veni cu alte ideii (acuma depinde si de vreme cum e pe plaja )
                        drive with speed than you die fast

                        Comment


                        • nu vreau sa fac pe sefu... desi sunt organizator. grataru se va face pe plaja mai exact plaja de la cap de linie 102 am fost azi se coboara lejer cu masina si e si ruta extreme ptr pasionatii de offroad... o sa pun un filmulet cu zona si traseul la urcare...
                          cred ca ne vom intalni tot la aqua diferenta va fi ca la 16:00-16:15deja plecam de acolo spre plaja... mititei si carnati se vor cumpara de la carmangeria de pe farului...
                          e cineva contra acestei carmangerii?
                          Last edited by SoNyKeL; 10 March 2009, 23:40. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • am auzit ca sunt proaspete si bune prodsele de la carmangeria aia....deci sunt deacord sa se cumpere de acolo Cu drumul ala daca nu se rupe masina in 2 mergem fara probeleme... desi nu imi dau seama de ce zona zici tu ....
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • gata uite filmu...
                              in prima parte este filmata prima zona unde este mai retras loc mai mic dar si mai intim adica sa nu vina gura casca sau alte dastea. spre finalul filmului este a2a zona loc mai mult dar parca si mai murdar... hotaram la fata locului daca e...
                              sa-mi ziceti ce parere aveti...
                              Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.


                              sigpic

                              Comment


                              • E faina locatia. Acolo mergeam vara la baie, e mai "pustiu". V-o recomand.
                                De intalnire, eu zic sa ne vedem pe la 15.00 - 15.30 la aqua ca la 16.00 sa fim pe plaja.
                                Voi hotarati!
                                Numai de bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google