Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu sunt de acord cu ideea lui Floryn.Mai ales daca mai vii cu inca 2-3 persoane in masina e mult mai usor asa decat sa luam la gramada pentru tot forumul.Propun ca ora de intalnire pentru 23 septembrie sa fie in intervalul 9-10. Pentru ca pe la 11 sa fim la Chei.Eu unul nu stiu daca o sa ajung asa devreme pt ca s-ar putea sa am ceva treaba duminica dimineata,asa ca in caz ca nu ajung ne vedem la Chei.
    MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

    Comment


    • D.P.M.D.V. ora 10 este perfecta, ca pana ne strangem...mai trece 1 / 2 ore. Macar la pranz sa fim acolo, cu jarul facut deja.
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • dap e frumos ....la cheii...distractie placuta baietzi as fi vrut sa vin si eu dar in data aceea nu mai detin monopol pe logan actual ...iar cel pe care am dat comanda vine dupa 1 octombrie ..daca ma primiti ...cu un swuzuki swift printe golanuri ...sau ma luati vreunu dintre voi vin .....))

        Comment


        • Jonivip mai mult ca sigur o sa ai loc intr-unul din loganuri.In caz contrar(putin probabil) poti veni cu ce masina doresti.Eu s-ar putea sa mai am 1 loc in data aia.
          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

          Comment


          • Ce repede ne-am mobilizat .Sa speram ca o sa fie frumos pe 23 ma refer la conditiile meteo.Numai bine
            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

            Comment


            • 99% vin si eu nu stiu inca cu examenele cum termin
              sunt vreo 50km...
              da floryn am vrut si eu sa zic... ca fiecare vine cu ce vrea poate lu unu nui place porcu si vrea pui etc... si punem banii doar la carbuni si berea la bucataru sef

              Vremea o sa fie buna zis eu... o sa fie cam asa
              Last edited by Cristi_Xp; 11 September 2007, 12:30.

              sigpic

              Comment


              • Cel mai bine este fiecare cu ce vrea. Vreo 2 3 gratare ar trebui ca sa se faca mancarea cam in acelasi timp ca asa unii incep altii saliveaza si nu se stie cum i se punela vreunu pata pe halca celuilalt. Glumesc dar cel mai bine cred ca este separat. Ok mergem la Chei stiu eu un loc bun de invarteli merg si ceva liniute

                Comment


                • of ce ma oftic ca nu mi vine golanu mai repede
                  dar am observat ceva dacia mea merge din ce in ce mai bine sau poate e efectu placebo....

                  sigpic

                  Comment


                  • De cat timp iti astepti Loganul? Ce motorizare ai ales , culoare ?
                    Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                    Comment


                    • Asteapta un MCV Laureat parca cu ceva optionale.culoare gri platine. Vine in decembrie.7 decembrie
                      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                      Comment


                      • Originally posted by gxg
                        Asteapta un MCV Laureat parca cu ceva optionale.culoare gri platine. Vine in decembrie.7 decembrie
                        pfuu ce memorie corect... motorizare 1.6 16v optionale de toate mai putin jenti si mp3 astea vor veni dupa achizitie...

                        sigpic

                        Comment


                        • Ce tarziu ii vine tocmai in decembrie.Mai are de asteptat baiatu nu gluma
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Originally posted by Christnacht
                            Ce tarziu ii vine tocmai in decembrie.Mai are de asteptat baiatu nu gluma
                            eeee e putin trece repede 81de zile...

                            sigpic

                            Comment


                            • Fortza Operatiunea Gratarul
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Hellman te aspteptam si pe tine?
                                MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google