Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vad cu restantele ... as veni la gratar
    1.6 MPI CRAZY DRIVER

    Comment


    • Pai daca e vb de loc in masina, eu sunt disponibil de inca 4 persoane, 1 in fata - 3 in spate. Mai este pana atunci, si stabilim pe parcurs,
      , sunt cu ochii pe voi !
      :thumbsup:

      Comment


      • Originally posted by FLORYN
        D.P.M.D.V. ora 10 este perfecta, ca pana ne strangem...mai trece 1 / 2 ore. Macar la pranz sa fim acolo, cu jarul facut deja.
        eu nu pot veni la ora aia,am si servici si abia la ora 14 scap de la servici

        Comment


        • lasa mah supercar ca pana ajungi u grataru e deja facut.... :P.... glumesc...tre sa stabilim o ora sa merem cu totii....
          :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
          proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

          Comment


          • pai si asa duminica dimineata...pana ne trezim...eu zic ca pe la ora 14 fix daca plecam e numai bine

            Comment


            • e tarziu la 14 sa plecam.ajungem la 15 ,pana desfacem gratarul,pana ne dezamortim dupa drum se face 16. pe 19 tre sa ne intoarcem inapoi. eu zic sa ne strangem la 10, si cine nu poate ,sa vina mai tarziu. Supercar si eu sunt in situatia ta, dar zic ca e mai bine ca majoritatea sa plece la 11.
              MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

              Comment


              • gxg are dreptate...pana plecam, pana punem d gratar...se face tarziu...cel mai bine e sa plecam mai d dimineatza...
                :quiet_trans: cause' i'm coming :sofer1:
                proud member of Xtreme Club Emotion Constanta

                Comment


                • Originally posted by SUPERCAR
                  pai si asa duminica dimineata...pana ne trezim...eu zic ca pe la ora 14 fix daca plecam e numai bine
                  bweuuui... sange la nas tu vrei sa ma ti nemancat?

                  sigpic

                  Comment


                  • Baieti, nu va ambalati. Idea este, ca mai este pana atunci, si trebuie ca toti sa-si expuna punctul de vedere. Fiecare stie cum isi dramuieste timpul, si deaia apar neconcordante. Pana la urma sigur se va gasi o cale de mijloc, ca sa-i multumeasca pe toti.
                    Ideal ar fi sa ne intalnim mai de dimineata, si s-au argumentat motivele. Pana acum majoritatea au fost deacord cu asta, sa vedem si opinia celorlalti, nu?
                    Cu stima, FLO.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • La ora 14:00 e prea tarziu,daca plecam la ora asta pana ajungem pana facem grataru se face seara.Pe la 9 dimineata eu zic sa plecam max max 10 asta ca sa iasa ceva frumos nu sa fie totul in graba.Numai bine baieti
                      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                      Comment


                      • hai ma ca glumeam si eu

                        sigpic

                        Comment


                        • bine...plecam la ce ora vreti voi,la cum mergeti voi in 30 de minute sunteti acolo,si in primul rand sa vedem cum va fi vremea ca daca e sa ploua numai putem pleca.

                          Comment


                          • nu prea poti 30min plus ca drumu e de cacao pe unele portiuni si daca ti la masina ta nu o alergi pe acolo. multe cai ferate si chiar serpentine

                            sigpic

                            Comment


                            • femei aveti ca asa poate vin si io . ma risc . .fara femei. . nasola treaba
                              Last edited by Cristi_Xp; 12 September 2007, 11:34.
                              http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                              id mess liviu_stilist

                              Comment


                              • Pai unde sunt curbe e mai misto (facem indemanare pe acolo) Va arat eu drumul si daca mergeti pe urmele mele nu patiti nimic. Hai cu grataru ca prima olimpiada a trecut

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google