Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu din pacate voi spune pas la urmatoarea intalnire , pentru ca Sambata merg la Bucuresti , am de facut o mica interventie doctoriceasca lui Alex . Si Duminica sigur nu voi putea fi prezent .
    Bine ai venit Mihaita printre noi, te mai asteptam pe la intalniri !
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • Poate mergem duminica asta la navodari

      Comment


      • exista o problema legata de tabara navodari....m-am dus cu 2 oameni mai mari am stat de vorba cu paznicii am vrut sa le dau 20 de lei ...dar nu au acceptat ca nu isi risca meseria ... deci nu putem intra cu masinile...

        Asa avem cum sa jucam...terenu nu e foarte departe de sosea...circa 150 de metri dar trebuie sa mergem mai devreme pentru ca va fi ocupat..mai ales daca o sa fie frumos afara ( sunt terenuri de baschet / tenis )

        In concluzie ..avem voie sa jucam dar nu sa facem gratare , spalat covoare etc..
        M-am dus cu cei 2 ( unul fiind tata si unchiu ) ca na...cine baga " un copil " in seama dar nu sa putut

        Ma scuza-ti daca am o exprimare proasta...dar sunt obosit pentru ca doar ce am venit de la un fotbal

        Daca ajunge cineva prin navodari dati-mi un beep la 0722892065 si vedem cu facem .. va arat si locu daca e
        Last edited by Loganu; 2 April 2009, 19:06. Reason: Exprimarea

        Comment


        • daca duminica asta doar se joaca fotbal, eu zic pas.
          sigpic

          Comment


          • duminica asta nu mai facem nici un fotbal , cum nimic nu e sigur cu terenu... ne intalnim la aqua discutam ne admiram masinile si daca e dupaia merem si la un suc o pizza ceva.....
            deci cine vine duminica?

            sigpic

            Comment


            • Eu duminica sunt la Tulcea dar sper ca la maxim 12 sa plec de acolo si sa ajung la intalnire, dar daca intervine ceva si plec mai tarziu nu cred ca mai ajung....oricum daca vin, acolo va gasesc daca il citez pe un forumist si sa exprim in procente prezenta mea ar fi 80%. Numai Bine!.
              P.S. Cine stie unde se fumeaza o narghilea inafara de hang out si buda bar?
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • 1.Pigoo
                2.Eu
                3.MCO
                sigpic

                Comment


                • 1.Pigoo
                  2.Eu
                  3.MCO
                  4.BeciAcustic ?
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • alexneagu nu e pe lista rusinica vin si eu
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • vin si eu (am sa intarzii putin ca vin direct de la munca)
                      sigpic

                      Comment


                      • Eu zic pas duminik asta ...am munca :-<

                        App de intrebarea lu Beciacustic : unde se fumeaza ****-uri ?
                        SI pt sonykel io intrebare : ti-au placut mel alea raggae ? :> bagam si un **** cu ele ?:>
                        Last edited by SoNyKeL; 3 April 2009, 09:15. Reason: Ma nebunule

                        Comment


                        • 1.Pigoo
                          2.alexneagu
                          3.gaby
                          4.BeciAcustic
                          5.sonykel
                          cine mai vine?

                          in seara asta cine vine la restaurantu turcesc de pe tomis sa halim ceva si sa fumam o narghilea???
                          Last edited by SoNyKeL; 3 April 2009, 09:18. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • Ce ati casunat fratilor pe narghileaua aia? Eu zic sa puneti mana de la mana si sa va luati voi narghileaua voastra , se gaseste peste tot . Si la intalnire , faceti un cerc mare si va pufaiti pe rand, la un spart de seminte.
                            De muzica se ocupa pufosu cu difurile lui belea.
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • las ca la anu de ziua mea imi iei tu difuri cadou... ca anu asta mi-a luat andy... la anu e randu tau
                              hai ma cine vine diseara cu mine si cu beciu la o narghilea???

                              sigpic

                              Comment


                              • Pana la urma ne-am afumat doar noi 2...
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google