Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ce am mai fumat...
    Pacat ca nu avem poze cu mancarea dar eram prea gabriti sa infulecam repede si sa ajungem la narghilea...
    Mancarea super buna cu specific turcesc , preturi 5-6lei sucu , 5-7lei desertu , 7lei LAHMACUN(un fel de pizza turceasca) , 18-20 lei felurile principale... 14lei narghileaua... si au o papusa de ospatarita o turcoaica ca in filme

    Propun duminica sa mergem acolo la un suculet poate si o narghilea. Localul se numeste Captain Nur Baba sau ceva de genu si e pe tomis langa primarie...
    Attached Files

    sigpic

    Comment


    • Nur Captan Baba . Foarte tare localul si super bucatar.
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • --------------------------------------------------------------------------------

        1.Pigoo
        2.alexneagu
        3.gaby
        4.BeciAcustic
        5.sonykel
        6. Ema
        7. Loganu
        8. Ptk

        Cine mai vine ? Maine se aduce catalogu deci se pun absente
        Last edited by Loganu; 4 April 2009, 17:14.

        Comment


        • Salut tuturor, deci unde va fi pana la urma intalnirea si la ce ora??? Cred ca o sa pot ajunge si eu duminica asta!!!!!

          Comment


          • Salutare gurmanzilor,
            va recomand SUC KAVURMA sau asa ceva sa indopati la carciuma turceasca. Super bucatari, super servire. Eu zic pas azi din motive de distanta, sunt la Piatra Neamt. Azi am fost la intalnire la ei, super ok oamenii, am furat cateva idei care implica leduri, chedere si alte alea.
            pupat si sa fiti cuminti
            numai de bine
            sigpic

            Comment


            • hai ma cine mai vine azi la intalnire
              ???

              sigpic

              Comment


              • sper sa ajung si eu pe la 16, mai am ceva treburi de rezolvat , dar cred ca le termin pana atunci. in ceea ce priveste mancarea turceasca ........ dupa ce am borat vreo doua zile de la ea(nur nur sa traiasca) nu mai vreau sa aud de ea. restul va povestesc la intalnire
                Last edited by SoNyKeL; 5 April 2009, 12:43. Reason: pune spatiu intre smile-uri

                Comment


                • ady depinde de unde mananci si cat mananci... si mai ales cum le combini... daca chelneru e prost si nu stie ce sati zica ce merge dupa felu intai sau ce desert etc...

                  sigpic

                  Comment


                  • Sony, poate stomacul lui este ceva mai sensibil la preparatele culinare deastea strainesti. Sau e alergic la vreun ingredient .
                    Treceti-ma si pe mine pe lista ca vin si eu . C'ya !
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • frumoasa intalnirea de azi... desi discutasem azi la aqua sa mergem frumos organizati inca de la plecare doi ``hapciupalitici`` au tinut sa se evidentieze si au rupto in scarturi si toate cele ... asa ca sa aratam inteligenta ema si cu belea...

                      oricum ce a iesit la restaurant ramane de povestit la nepoti
                      Attached Files
                      Last edited by SoNyKeL; 5 April 2009, 19:25.

                      sigpic

                      Comment


                      • )) ma mir cum de nu ne-au dat aia afara ca toti se uitau la noi )

                        In legatura cu intalnirea de la ora 6 eu zic ca ar fi mai bine la 5...ca mai stam ceva timp la aqua impreuna mai nimerim unii deal'de kelu ma doare burta si falcile de la portia de ras )
                        Ca nu toata lumea poate sa vina la restaurant ca na....fiecare cu problemele lui....ce zici pufi la 5 ? baga la vot

                        Comment


                        • asa ramane la 6 imi cer scuze dar pana acum asa a fost si asa ramane...
                          asa a fost de la prima intalnire cand a venit streulea tot la 18 si asa va ramane , o sa va fie putin greu dar va obisnuiti...
                          Last edited by SoNyKeL; 5 April 2009, 20:20.

                          sigpic

                          Comment


                          • Foarte frumoasa intalnirea , vremea a fost excelenta . Au fost si ceva persoane prezente , si chiar s-au tinut discutiile alea care sunt normale la intalniri. Asa sper sa fie si de acum in colo.
                            De ora imi este indiferent , ca este la 17, sau 18 , ideea este sa fim prezenti acolo.
                            Aditza , scuze de ce ti-am facut azi, sincer imi pare rau,
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • Intalnirea ok ... am intarziuat putin dar mai bine asa decat deloc ;)) nu a tinut de mine sa fiu punctual....Mi se pare perfect la 18:00 intalnirea acum se face seara la 20.00 si chiar mai tarzi mai incolo...
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • Da si mie mi se pare ok ora 18, duminica imi anunt prezenta si eu inca de pe acum.
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google