Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pufy e gelos pufy e gelos )
    drive with speed than you die fast

    Comment


    • Loganule, te iau cu mine dar filmezi din portbagaj. Daca esti cuminte il si deschid. Man, glumesc evident. Daca nu deschideam portbagajul nu vedeai sa filmezi
      sigpic

      Comment


      • pufy incepe sa vada totul ca pe un mare offtopic....
        na na na
        sac sac sac

        sigpic

        Comment


        • hai ma andy ca stiu de gluma ce dracu )...poate eu nu imi permit glume cu voi ca na..sunt junioru'.....da oricum daca ne intelegem bine e ok...si ne cunoastem si mai bine


          Sony : lasal naibi de off-topic...tie frica ca pierzi locu' ?. .. las' ca ma fac eu mare si apropo chiar o sa am si mcv peste cateva luni ...asa ca sa mori de ciuda
          Last edited by Loganu; 15 April 2009, 14:40.

          Comment


          • Sa il iei argintiu si cu multe valve sa se oftice pufosu
            sigpic

            Comment


            • si peste 7locuri si sa aiba mai multe geamuri ca al meu si mai multe plafoniere.... altfel nu ma oftic...

              sigpic

              Comment


              • sarbatori ferici si asa aveti un PASTE FERICIT ... poate ne vedem n a doua zi acolo sa ciocnim un ou ca baieti asa
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • Lumina sfanta sa va calauzeasca drumul in viata ! Multa pace si iubire in suflet. HRISTOS A INVIAT ! Va urez un PASTE FERICIT


                  Alex buna ideea sa ne intalnim sa ne ciocnim ouale . Da cine se imbraca in IEPURAS ? sa ne aduca cadouri .. eu il propun pe PUFI ca e pufos ca iepurasu'

                  Comment


                  • Multumim domnilor pentru urari !
                    Auzi tu , pufi iepuras ..... ca e pufos si matasos . Nu stiu cati dintre noi este dispus zilele astea ca sa vina la intalnire . Fiecare suntem ocupati cu vizite pe la nasi /fini/ rude apropiate/ s.a.m.d. Lasa ca ne vedem Duminica viitoare , si facem atunci ciocaboca.
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • vai florine ne-ai dezamagit ... si noi care vroiam sa iti spargem oolele )
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Paste Fericit va doresc ,.... si sa auzim de bine (:| ..... amin !

                        Comment


                        • HRISTOS A INVIAT, PASTE FERICIT TUTUROR, SI MULTA SANATATE FAMILIILOR VOASTRE !!! daca se face intalnire astazi eu nu pot ajunge pentru ca sunt la nasi toata ziua. DISTRACTIE PLACUTA IN ACEASTA ZI MINUNATA!!!

                          Comment


                          • Adevarat a Inviat!
                            Duminica ne vedem?
                            sigpic

                            Comment


                            • duminica cealalta ? da normal ca ne vedem... tie dor de mine???

                              sigpic

                              Comment


                              • pufi si mie imi e dor de tine de 2 sapt nu team mai vazut....


                                Mai facem chestia aia ...sa ne tragem in poze / filmulete ? probabil ne vom intalni mai devreme ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google