Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • tot aqua tot 18

    sigpic

    Comment


    • mai facem filmuletu ? sau il amanam pe altadata ?

      Comment


      • Originally posted by BeciAcustic View Post
        Eram si eu cu Andy .... asa mult dureaza? cum ai patit-o?
        pai eram pe b`dul 1 Decembrie 1918 (LAPUSNEANU) adika intre ICIL si Casa De Cultura... in dreptul la aliment murfatlar ..(aproape de Balada Nej) eram pe banda 1 si de pe banda 2 sa gasit un mosh infect sa se bage pe banda 1 ... nici macar nu a semnalizat ca daca semnaliza poate observam si incetineam din timp... oricum el la politzie a zis ca a semnalizat... dar ia explicat nenea gabor ca el este devina ca nu sa asigurat cand a schimbat banda de mers... si ia dat la mosh Avertisment si 3 puncte penalizare.... si azi .. adik cam intr`o ora plec la tulcea... sa o lasam acolo si a zis ca dupa 5 mai se apuca de ea.. ca sunt aglomeratzi ... ... Asta e ... ghinion... dar injuraturile care si lea luat moshu ala si pumnu care si la luat de la un prieten deal meu nu a vazut in viatza lui ) ...

        Avetzi grija de voi !!
        Last edited by SoNyKeL; 22 April 2009, 11:16. Reason: PLM!!!
        My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

        Comment


        • Bah, e a şaptea oara cand zic. FILMULETUL nu il facem intr-o intalnire. Vom lucra la el, aia da. Vom trage cadre, unghiuri etc. Pe pufi il rog sa vina cu aparatul lui ala mic si cu un card de dimensiuni generoase, aveai tu unu de 4 gb.
          Merci
          sigpic

          Comment


          • ok scuze nu te enerva ....eram neatent


            Ne vedem duminica
            Last edited by Loganu; 22 April 2009, 10:54.

            Comment


            • cardu de 4g e ala care era in plicu alb care l-am purtat dupa noi prin tot bucurestiu... deci e in service

              @ema tipic tie ai scris de parca aveai limita la caractere... si la final trebuia sa apara cineva sa-i dea un pumn la mos...
              sa vezi ce ma rad cand tu incepator care inca esti , si racer cum pari , atingi pe unu si-ti umfla ala mufarina... sa vezi ca nu o sa-ti placa...
              la tulcea puteai so duci pe 4... daca se apuca pe 5 ce fac cu ea de azi? whatever
              a gresi e omeneste... a da eu fac cele mai tampite greseli asta nu zic nu. dar cum ar fi daca fiecare care ne taie fata sa le dam un pumn... o sa fim toti cu ochiu vanat inclusiv tu si eu... ca si tu ai jenat pe atatia in trafic dar au reusit sa te evite... si ce mas rade sa apara acel ``mos infect`` pe forum ... nu e frumos sa vb asa
              Last edited by SoNyKeL; 22 April 2009, 11:20.

              sigpic

              Comment


              • Apropos de greseli, stiu eu pe unu care a nimerit pe contrasens la tramvai.
                Ia vedeti cum faceti si produceti un SD de 2-4 GB imprumut pentru 3 4 zile.
                Loganule, glumeam tata si nu m-am enervat/suparat.
                sigpic

                Comment


                • aduc eu camera mica si buna cu card de 2GB :P poate fac rost si de uncard mai maricel... sa vedem
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • daca nu va ajunge ... filmez eu cu telefonu ca am card de 4gb hahalerelor )
                    sigpic

                    Comment


                    • de 2g am eu...
                      pai ne imprumuti cardu

                      sigpic

                      Comment


                      • Acum v-ati gasit bre sa faceti filmuletze cand am si eu masina busita. La naiba!
                        DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                        Comment


                        • Vin si eu duminica

                          Comment


                          • cred ca am sa ajung si eu duminica pe la intalnire ca si asa nu am mai fost de cand lumea....in rest,numai bine tuturor

                            Comment


                            • salve!
                              am loc de adunare: plecare din portul tonis pe platforma si filmare prin portul tomis si faleza!!!
                              ce spune-ti? mai ales sonik???

                              Comment


                              • e buna ideea dar pe faleza ca sa intri nu e cam greu e bariera
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google