Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • SoNyKeL , din pacate avem o problema cu organizatorul , dar iti las eu pe pm numarul de tel , si eventual il lasi si tu.

    andy_x3m , venim pe 1 si nu stam pana pe 3 (sau uni dintre noi ,nu stim sigur)
    Stiu ca stam la hotel romanta , la neptun.

    Comment


    • Poi si va miscati voi fapturile in Cta sau organizam (A SE CITI: PUFOSULE ORGANIZEAZA) o plimbare prin statiuni.
      sigpic

      Comment


      • da o sa vb azi la intalnire mai multe.
        sa vedem dar presimt ca de 1mai ploua , asa am citit in urina azi dimineata
        multi o sa fie la gratar ca de asa e romanu pe 1mai toti la gratare
        ca pe 2-3 nu se poate...
        in fine... vedem cine e disponibil vineri ptr o mini intalnire si tinem legatura...
        am facut deja schimb de nr de tel pe pm.
        dar ma intimidez cand vine vorba de a colabora cu o loganista
        Last edited by SoNyKeL; 26 April 2009, 10:58.

        sigpic

        Comment


        • Eu vin, vineri noapte... o plimbarica romantica (noi 2 pufosule, evident)
          sigpic

          Comment


          • sa nu postati impresii , poze , povestiri de azi... timizilor
            nici eu nu zic nimic tac malc...
            ba faceti lista cu prezenta de azi doar cei ce ati participat in film :d daca nu ati fost filmat nu va puneti
            va scrieti fiecare pe lista si dati mai departe
            1.Sonykel
            2.Pigoo
            3.Andy
            4.BeciAcustic
            5.Chelu
            6.Leo
            7.Floryn
            8.Sesayd
            9.Supercar
            10.Alex GNT
            11.Zgribulici
            12.

            puneti si numar de inmatriculare eventual si culoare sa va identifice ``shpilberg`` in filme
            Last edited by SoNyKeL; 26 April 2009, 21:23. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • Frumoasa intalnirea.....dar si putin periculoasa pentru 2-3 dintre noi ) Sa vedem cum a iesit si filmuletul!
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • ce filmulet ba baiete
                mai avem o groaza de filmat asta a fost o mica parte...

                sigpic

                Comment


                • cum adica nu film ? eu credeam ca am terminat deja... eee nu mai vreau . imi iau jucariile si plec
                  sigpic

                  Comment


                  • BeciAcustic ai drepatate...putin periculoasa intalnirea, inca putin si inventam faza 3 de logan )) in rest a fost ok...asteptam filmuletul

                    Comment


                    • chiar te rog
                      oricum azi ai fost cam ``obraz gros`` tocmai tu care esti membru ``fidel``
                      sa stii si eu ca aveam atatea de ``surubarit`` la masina andy stie ca vb pe drum dar mam abtinut... tu tot timpu in portbagaj reglai sifonieru si o gloata dupa tine

                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by SoNyKeL View Post
                        da o sa vb azi la intalnire mai multe.
                        sa vedem dar presimt ca de 1mai ploua , asa am citit in urina azi dimineata
                        multi o sa fie la gratar ca de asa e romanu pe 1mai toti la gratare
                        ca pe 2-3 nu se poate...
                        in fine... vedem cine e disponibil vineri ptr o mini intalnire si tinem legatura...
                        am facut deja schimb de nr de tel pe pm.
                        dar ma intimidez cand vine vorba de a colabora cu o loganista
                        Loganist fratica..nu loganista

                        Comment


                        • ceau avut parintii cu tine de tiau zis andreea???
                          dami add pe adi_sonyk sa vb mai multe

                          Nu stiu daca azi a-ti fost pe faza , de fapt nici nu prea l-am lasat eu pe flo sa zica multe...
                          Dar ideea e geniala , flo are un prieten cu un bar , in ciresica... omu vrea sa devina baru ``nostru`` adica sa mergem doar acolo si sa ne simtim ca acasa. sa nu stam cu griji bai da unde mergem vom avea loc , or avea suc rece o fi agloomerat , sor asculta manele? sau tot felu de chestii dastea.
                          omu are o oferta pe care o atasez , acesta este meniu special ptr un club de motociclisti...
                          Attached Files
                          Last edited by SoNyKeL; 26 April 2009, 23:04. Reason: de treci dealu , e o vale

                          sigpic

                          Comment


                          • Shony, ti-ai ratat sansa, daca era femeie...
                            Filmul e total incomplet, dar l-am facut ca un film al intalnirii. Cand mai tragem completam si tot asa.
                            sigpic

                            Comment


                            • cum vad shi eu filmuletele de azi de la intalnire??P

                              Comment


                              • nu vezi... sac sac

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google