Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fratilor "regizorul" a zis destul de clar ca mai are mult de lucrat pana va iesi un produs final la filmuletul de prezentare LC C-ta . Iar in legatura cu restaurantul ala, meniul ala este personalizat de catre cei cu motoarele, si a zis ca va face unul personalizat si pt. noi . Preturile sunt deja cu reducere , fata de meniul normal , si eu zic sa sunt convenabile . Poate ne strangem cativa intr-o seara si facem o vizita , sa vedeti despre ce-i vorba. Este si aproape de Aqua , unde ne intalnim noi (pentru nu stiu cata vreme inca).
    Sony , ai incurcat-o cu Andreea13 , ) . parca vad cum se transforma in sora 13 si ti-o iei.
    In alta ordine de idei , a fost super azi , mai ales ca am ramas cativa pana pe la ora 21 in parcarea la Aqua , si am barfulit de toate cele .
    Last edited by FLORYN; 26 April 2009, 23:27.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • sa dat drumu la vot ptr sigla http://www.loganclub.ro/forum/sigla_...ta-t12192.html

      seren22 cine esti? esti timid/timida doar vad ca citesti? esti spion???

      sigpic

      Comment


      • e masculinul de la serena ... si citeste pentru ca chuck norris ii permite )
        sigpicMy ride

        Comment


        • Apropo Sony , trebuie sa ne gandin de pe acum la o viitoare locatie pentru intalnirile noastre . Nu de alta dar parca vad ca deja de saptamana viitoare no sa mai avem loc pe la Aqua . Ne gandim propunem si vedem ce o iesi.
          , sunt cu ochii pe voi !
          :thumbsup:

          Comment


          • sau poate ne spune chuck norris
            sigpicMy ride

            Comment


            • Ma bag si io cu o idee: parcarea de la campus nu ar fi buna?? E aproape, si duminica ar trebui sa fie goala...

              Comment


              • Frumoasa intalnirea de azi.Abia astept sa se termine de realizat filmuletul

                Comment


                • Daca tu ne garantezi ca nu se ia nimeni de noi pe acolo...... ar fi excelenta .
                  Eu propusesem azi la intalnire , parcarea de la poarta 1 port , nu este cine stie ce amenajata , dar este destul de mare . Si un inconvenient ar fi drumul de acces pana acolo , ca este cam faultat .
                  , sunt cu ochii pe voi !
                  :thumbsup:

                  Comment


                  • da e buna si ideea lu lepi...
                    deluxe oi fi fumat , beat sau bine dispus mai continui mult cu chuck noris iti dau ban direct fara discutii... abtinete...

                    sigpic

                    Comment


                    • daca deranjaza imi iau ban ... sterge ...
                      daca scriu bine ai venit cuiva e off topic si imi iau rosu ...
                      nu stiu ce problema ai cu mine dar daca si eu imi iau rosu pt asa ceva e clar in fine subiect inchis pt mine

                      sustin ambele idei ... ideea ta flo nu e chiar ok tinand cont de drum si ca nu e prea liber duminica acolo ... dar pana la 10 masini io zic ca acomodeaza parcarea


                      nu fi bivol , ca nam nimic cu tine dar incepusei deja sa spamezi pe 2topicuri cu chuck norrisu tau.... si am zis clar acolo fara off topic daia tiai luat rosu te-am dar exemplu , de parca ar fi primu primit de la mine
                      Last edited by SoNyKeL; 27 April 2009, 00:34.
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • Dupa cum am zis, fillmuletul de prezentare s-a transformat in filmuletul intalnirii, iar cand vom aduna material il voi adauga.
                        Deci, pana una alta il puteti vedea
                        A, si ca sa fiu o pitzipoanca adevarata puteti "da commuri" (critica, totusi mai am demnitate) aici. Merci!
                        Last edited by SoNyKeL; 27 April 2009, 10:20.
                        sigpic

                        Comment


                        • Revin si eu cu propunerea mea cu parcarea de la City Mall, zona de langa teatrul de vara. Si la campus este o idee buna... pacat ca este duminica si nu ies " studentele" in pauza la o tigare.
                          DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                          Comment


                          • Da la city nu e relativ aglomerat, de obicei? Mai ales ca duminica iese mai multa lume la plimbare in mall... Asa ar merge si carrefour sau metro.... Parerea mea..

                            Comment


                            • Bai, dar de ce nu ne vedem noi undeva mai in afara orasului? Sa fie mai liniste, mai putina nebuneala. Putem sa mere la kartcenter odata, putem sa merem la o plaja, avem o gramada de posibilitati. Numai parcari? Sucuri?
                              Totusi, legat de filmult nu zice nimeni nimic?
                              sigpic

                              Comment


                              • bai misto filmu , sincer mi-se pare putin prea repede adica unele cadre sunt redate preaaa rapid


                                Nu uitati sa votati http://www.loganclub.ro/forum/sigla_...ta-t12192.html
                                in legatura cu noua locatie... mie cel mai mult imi surade ideea lu costast , ganditiva ca vine vara , si nu cred ca o sa va convina sa stam minim o ora in soare intre masini , asfalt... o sa fie caaald... eu vreau umbra
                                Last edited by SoNyKeL; 27 April 2009, 09:50.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google