Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am vazut si eu filmuletu... M-ati convins sa vin si io ;).... Daca nu plec la vre-un 1 mai muncitoresc, apar...

    Comment


    • bai eu am o mare dilema ,azi noapte n-am dormit , n-am pofta de mancare )
      cine e ``tipul`` cu loganu verde , tricou verde si ochelarii de soare ? a si camera de filmat?
      fara suparare dar prezintate ca poate stam prost cu memoria

      sigpic

      Comment


      • Cred ca era spion de la vreun alt club
        sigpic

        Comment


        • Am o sapt. de cand am trecut prin Mamaia...acum c-am vazut filmul mi s-a facut iar dor. Nu primiti un orfan la mare?
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • un orfan intunecat
            cand vi?

            sigpic

            Comment


            • Aia e problema..ca nush. Daca e dupa mine m-as muta acolo ))
              In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

              Comment


              • cat imi dai ca sa te suport??? eforie sud iti place ? sau vrei doar in mamaia sa fi aproape de bamboo?

                sigpic

                Comment


                • Originally posted by darksid3 View Post
                  Aia e problema..ca nush. Daca e dupa mine m-as muta acolo ))
                  iti inchiriem un metru patrat de parcare sa iti pui cortul
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by SoNyKeL View Post
                    cat imi dai ca sa te suport??? eforie sud iti place ? sau vrei doar in mamaia sa fi aproape de bamboo?
                    Prefer zona de Nord nu pentru cluburi pt. ca nu suport ideea de club, ci pentru atmosfera si litoral.

                    @andy : Da merci mult, esti de o bunatate interioara si gingasie rar intalnita
                    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                    Comment


                    • pe un metro patrat oferit de andy vei dormi ca bovinele ,
                      adica in picioare

                      sigpic

                      Comment


                      • Hai ca vad ca nu fac nici o smecherie cu voi...aia e...ma duc la Rex
                        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                        Comment


                        • la rex in cusca? vezi sa nu iei purici

                          sigpic

                          Comment


                          • Oare cine o fi, oare de unde este???...). LOL sunt un paparazzi joke. Ala verede cu okelari care respira el mai greu asa si cu CT && UDR eu sunt adik Marius.

                            Am inceput bine , sper sa o tinem tot asa iar peste vreo 8 luni sa scoatem si un film "Logan Furious".. cine stie..zic si eu ). Eu o sa descarc filmul din camera si o sa il trimit in format .avi. Sper ca v-am elucidat misterele si ti-am readus pofta la mancare (Sonik).
                            Last edited by UMY; 27 April 2009, 16:50. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic

                            Comment


                            • bine ai venit , si speram sa vi data viitoare

                              sigpic

                              Comment


                              • [QUOTE=darksid3;313974]Prefer zona de Nord nu pentru cluburi pt. ca nu suport ideea de club, ci pentru atmosfera si litoral.

                                Atunci poate ne vedem cu toti pe la Vadu pe plaja la un gratarel ceva .

                                Eu am crezut ca Lepi_liv este tipul cu Loganul verde (UMY) si deaia l-am intrebat intr-un PM cine este . Oricum bine ati venit domnilor pe forum.
                                Deja mi se pare interesanta propunerea lui Andi pentru intalniri , dar asta cu iesitul "afara" se face organizat , cu gratar inclus obligatoriu in meniu , nu-i asa ? Si sunt de acord pentru parcarea de la campus , m-am interesat si cica nu se leaga nimeni de tine ca parchezi pe acolo . Acum , na , un minus este ca nu-i umbra pentru pufosu. Dar vi si tu nene cu o umbrela , ca tot ai loc destul in masina.
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google