Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imi place filmarea... bravo andy ... eu cam pe 8 o sa am masinaa... in cel mai bun caz... pe 5 mai e programata la reparatii ... distractie placuta fara mine
    My car ... B-64-PLV / CT-79-EMA ...

    Comment


    • Sustin ideea lui FLO. Campus-ul e ok. Sunt 2 parcari mari, la ambele campusuri.
      Legat de filmulet, nu mai filmez NIMIC pana nu fac rost de o camera competenta. Macar un HD 720p daca nu 1080. Se pierde mult la editare, la comprimare si eu am filmat cu un benq de 320x244 si cu un fuji de 640x480, ambele la 25 fps. Ideea de camera video o resping din cauza capturii sau daca e dispus cineva cu camera care trage pe HDD sa o puna la bataie... cu toate ca dupa ultima patanie nu prea cred
      sigpic

      Comment


      • in seara asta iese cineva???

        sigpic

        Comment


        • mda a fost frumos... my name is spielberg jr.

          Pacat ca nu au mai stat cativa in parcare la o barfa mica...poate ia gonit frigu asta e...o saptamana placuta tuturor


          Sony sa bagi pozele care ti le-am dat !!
          Last edited by Loganu; 27 April 2009, 18:48.

          Comment


          • Ai dreptate Andy, noroc ca nu a prins-o cel din spatele tau sub roti .... ca era nasol.

            Am descarcat filmarea are 2.12 Gb in .avi si 576 Mb in .mpg .Cel mai bine le bag pe un DVD, ambele variante si le aduc Duminica la intalnire. Este bine?
            Last edited by UMY; 27 April 2009, 19:02. Reason: Automerged Doublepost
            sigpic

            Comment


            • frumos andy mai trebuie lucrat un pic stiu ca poti mai mult
              @sony unde sa iesim
              drive with speed than you die fast

              Comment


              • nu cred ca mai ies

                sigpic

                Comment


                • ok cum vrei .....
                  drive with speed than you die fast

                  Comment


                  • Misto film tizule. Stiu ca tu esti pretentios la calitate da gasesti tu/voi ceva mai "capabil" de filmari mai bune. Oricum imi place pana acum, pacat ca nu eram si eu pe acolo Ne vedem de 1 mai oricum
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • Dar cu o camera video normala si apoi facuta captura pe calculator nu merge? Adica dupa captura se va comprima si cu un divx converter. Nu stiu gandesc ca se vede bine. De fapt nu stiu ce are camera lui Andy...mie mi s-a parut ca se vede bine....probabil mici probleme de la programul de editare, dar una peste alta daca apelam la un profesionist o sa ne coste nu gluma.
                      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                      Comment


                      • Ce am filmat cu compacta aia mica a lui Sonyca a iesit cam aiurea, dar nu am de ce sa ma plang. Omu ne-a ajutat... Pe viitor incercam si cu altele.
                        Omu cu filmarea, pune mpg-ul pe un dvd si adu-l duminica sau vineri, te rog.
                        Numai de bine
                        sigpic

                        Comment


                        • Superb filmuletu. Ce rau imi pare ca n-am putut veni si eu dar presupun ca or sa mai fie filmari nu ? . Numai bine

                          p.s. Mi-e dor de voi ma !
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • Sa o crezi tu Christi ! Filmarile astea sunt precum cometele , adica o data la cateva sute de ani . Ai ratat , sa fi sanatos !
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • A iesit fain filmuletul,pacat ca nu se vede asa clar, in rest e ok si muzica misto.

                              Comment


                              • cosmine nu bagi caamera aia shmechera la bataie? a?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google