Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu ma bag . Dar parca era vorba ca vom fi mai multi , acum vad ca nimeni nu mai scrie nimic . Daca este sa ne strangem doar 3 masini , sincer eu nu ma mai joc . Si ramane sa ne vedem Duminica la Aqua, ok?
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • da asa ramane diseara la 8 :30 in parcarea vis-a-vis de real 1 acolo unde sta politia langa intrarea spre cumpana.
      pana acum sunt eu , andy , flo , andrushk si bobo care vinde direct acolo
      cei din bucuresti deja s-au cazat , skandal deja sa inecat in butoiu cu bere deci diseara ne vdm cu ei
      Last edited by SoNyKeL; 1 May 2009, 15:45.

      sigpic

      Comment


      • Acum am ajuns si eu acasa.....frant.... cat pentru plecarea spre Neptun e prea tarziu... asta e... distrati-va fara mine.... Azi am vazut cateva loganuri Cu sikere Logan Club. Erau baietii din bucuresti, le-am facut flashuri dar nu cred ca si-au dat seama despre ce este vorba ca eu nu am nimic inscriptionat pe masina

        P.S. Pigoo cuc e viteza mergeai azi prin ovidiu? flashuri kestii... da erai prea grabit ) cam topaia loganul pe sosea dar te cunosti tu cu politia de la voi
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • Beciule, mai raspunde la tel din cand in cand.
          @ restul - eu nu ma mai bag in nimic, nu mai organizez nimic. Sunt motive personale pentru care am ales sa fac asta. Voi mai veni in continuare daca voi fi binevenit, dar voi lasa pe altii sa isi bata capul, eventual...
          Numai de bine!

          L.E. - O sa il sprijin pe Sonykel, sau pe oricine altcineva in organizarea oricarui event, dar eu nu voi mai propune NIMIC!
          sigpic

          Comment


          • Uraaaaa Uraaaaaaa Am scapat de propunerile tale.
            Glumeam... ma nu te mai supara acuma din orice...

            oricum neam indeplinit scopu ne-am vazut cu baietii din bucale , am ajuns toti cam in acelasi timp doar ca viteza medie a fost de 60km... si ptr unu ca tine care trebuia sa se intoarca repede acasa si aveai timpu limitat e de inteles. Oricum a fost o seara fulger cum zic bucurestenii , mers la neptun stat sub 10min fuga in costinesti plimbat pe acolo , mers la o terasa , mers pe plaja la concert si jup acasa. O seara cu de toate pentru toti.

            deci ne vedem maine la 18 la aqua...
            Last edited by SoNyKeL; 2 May 2009, 10:13. Reason: Automerged Doublepost

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by BeciAcustic View Post
              Acum am ajuns si eu acasa.....frant.... cat pentru plecarea spre Neptun e prea tarziu... asta e... distrati-va fara mine.... Azi am vazut cateva loganuri Cu sikere Logan Club. Erau baietii din bucuresti, le-am facut flashuri dar nu cred ca si-au dat seama despre ce este vorba ca eu nu am nimic inscriptionat pe masina

              P.S. Pigoo cuc e viteza mergeai azi prin ovidiu? flashuri kestii... da erai prea grabit ) cam topaia loganul pe sosea dar te cunosti tu cu politia de la voi
              cred ca aveam 100...
              ps: nu ma cunosc cu politia, de unde ai scoso pe asta?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by andy_x3m View Post
                Beciule, mai raspunde la tel din cand in cand.
                @ restul - eu nu ma mai bag in nimic, nu mai organizez nimic. Sunt motive personale pentru care am ales sa fac asta. Voi mai veni in continuare daca voi fi binevenit, dar voi lasa pe altii sa isi bata capul, eventual...
                Numai de bine!

                L.E. - O sa il sprijin pe Sonykel, sau pe oricine altcineva in organizarea oricarui event, dar eu nu voi mai propune NIMIC!
                Andy scuze dar eu am fost la padure .... si am last mobilul in masina si am inchis-o ... cand am vazut apelul la drumul spre casa te-am sunat dar nu ai raspuns... daca te-ai suparat scuze....nu am auzit cand ai sunat....

                Ce s-a intamplat ieri de lumea este suparata, daca se poate sti....daca nu....asta e.
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • nu sa suparat nimeni , maine ne vedem la 18 si dupaia ne retragem la suculet la captain hook la ciresica

                  sigpic

                  Comment


                  • Imi cer scuze, eu nu prea am inteles mai nimic din intalnirea de 1 Mai de la neptun, deoarece trebuia din cate stiu sa ne vedem cu baietii din Bucuresti si sa ramanem acolo impreuna pentru o seara cu ei. Dar in schimb am ramas mut de uimire cand am vazut ca aia se grabeau la masa, tu cu andi va grabeati in costinesti si restul am ramas ca prostii, fara sa stim ce naiba se mai face in continuare, ca doar nu batusem atata drum pentru 5 minute si dupa aia ce???????? Nimic, fiecare pe unde poate. Imi pare rau, nu vreau sa supar pe nimeni si nu fac reprosuri nimanui dar sincer poate nu am fost eu la curent cu ce trebuia sa se intample in definitiv. Numai de bine, si nu va suparati pe mine.

                    Comment


                    • a fost o neintelegere... ,cu bucurestiiu sa stat doooar 5min ptr ca flo se grabea la suc si eu cu andy mai ramaneam cu bucuresteni dar si ei se mai grabeau , eu am aflat cu putin timp inainte de concert. si eu cu andy trebuia sa ajungem destul de devreme acasa ptr ca a2a zi plecam din nou la munca plus ca andy la lasat pe ala mic putin ``marait`` acasa.
                      eu si andy nu am avut liber de 1mai asa ca am vrut si noi sa impuscam 2iepuri de o data.
                      in fine cativa am incercat sa prindem 2iepuri si a iesit cea iesit. dar nu pot sa zic ca a iesit urat. ptr ca voi ati fost la suc. noi am facut ceam vrut si cu asta basta.

                      sigpic

                      Comment


                      • multumim baietilor din cta ca au fost prezenti acolo

                        a fost o intalnire fulger veritabila parca trebuia sa mai stam unpic sa ne admiram masinile dar locatia nu a fost prea buna pentru asa ceva . oricum multumesc baietilor ca au fost prezenti in numar mare.

                        ptr FIE , macar am avut ocazia sa schimbam 2 cuvinte in loc sa ne dam flasuri prin CTA ;)

                        numai bine si cu siguranta o sa mai revenim.

                        Comment


                        • Ar fi fain sa vedem si pozele de aseara
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • in curand o sa le postez si va trimit linku` eventual am sa va fac o arhiva urcata pe undeva sa o dati voi jos

                            promit

                            Comment


                            • nu a bagat si flimu in aparat , a dat doar din blitz... ce naiba ma andrushk ca e criza economica.

                              sigpic

                              Comment


                              • A fost de rahat mai bine stateam acasa...si eu sunt de acord cu leo.
                                Multa lume, putini oameni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google