Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 8. johny (78 psu)
    cred, daca nu plec la castelu

    Comment


    • 1. Sony,
      2. andy
      3. beci
      4. Alex GNT
      5. supercar
      6. andrushk
      7. pigoo
      8. floryn
      9. 78psu

      s-ar putea sa vin si eu pe la 17:30-17:45
      Last edited by SoNyKeL; 3 May 2009, 12:25. Reason: Automerged Doublepost

      sigpic

      Comment


      • Si eu prezent la 18, dar imi cer scuze ca nu pot mere la suc ca am de facut cumparaturi de la carefour cu parintii si nevasta, deci nu voi putea sta mult.

        Comment


        • nu puteti sa va treceti singuri in lista?

          sigpic

          Comment


          • vin si eu :> muhahha ) pigu nu te-ai intors de la liniutse ) halal liniutse )

            Comment


            • sa dea necuratu in voi sa incepeti sa discutati despre liniute... ca va impodobesc ca pe nemti rosu-galben

              sigpic

              Comment


              • salutare. vad ca e agitatie mare pe aici pe forum. eu nu am mai reusit sa ajung pe la intalniri(Prietenii stiu de ce!!!!). cel mai sigur o sa ne vedem la sfarsitul lunii sa sarbatorim ziua copilului, pana atunci sechestrat in bucuresti si eu dar si loganul.
                Cat despre filmare o sa dau si eu o spaga mica la regizor sa imi faca si mie putin loc in filmulet.
                distractie placuta la viitoarele intalniri.
                ne mai auzim oricum.

                Comment


                • Originally posted by SoNyKeL View Post
                  sa dea necuratu in voi sa incepeti sa discutati despre liniute... ca va impodobesc ca pe nemti rosu-galben
                  era vorba de liniutele legale ce s-au desfasurat astazi pe bvd. aurel vlaicu la ora 12:00
                  sigpic

                  Comment


                  • Vezi ca-l infuri pe pufos si devine aspru si tepos ! Parca te vad cu cartonas galben .
                    Mai chiar daca a plouat , vad ca tot s-a strans lumea .
                    , sunt cu ochii pe voi !
                    :thumbsup:

                    Comment


                    • Ne-am adunat ceva in duminica asta desi vremea a fost ploioasa.

                      Din partea mea pentru voi un filmulet http://www.youtube.com/watch?v=IDbPI2UHvdE

                      Comment


                      • frumos azi ...lume destula ..... pacat de vremea asta "minunata " ca altfel eram mai multi

                        Comment


                        • Frumoasa intalnirea de ieri...
                          Prezenta:
                          1.Sonykel
                          2.Andy
                          3.Deluxe
                          4.Beci
                          5.Pigoo
                          6.Zgribulici
                          7.Floryn
                          8.PSU
                          9.UMY
                          10.LepiLiv
                          11.Andrushk
                          12.gaby
                          13.Supercar
                          14.PTK
                          15.Loganu


                          bai cati am fost... SUUPER!!!
                          Daca am uitat sa trec pe cineva scuze

                          Absenti(au zis ca vin si nu au venit)
                          Leoion
                          AlexGNT


                          Aseara am ``compus`` o harta in stilul meu pufos.
                          De acum intalnirile se tin la CAMPUS tot ora 18:00
                          Harta e ptr cei noi si cei din tara.Am pus harta si la inceputu acestui topic(298de pagini mai inapoi)


                          De acum incolo mergem la suc DOAR la Captain Cook. Va fi ``Localul Nostru``. Adica vom avea Masa rezervata si preturi speciale. Plus sigla Logan Club va fi prezenta pe meniu si prin restaurant... Ar trebui sa punem bani mana de la mana sa luam niste loganuri machete. Motociclistii si-au dus motociclete noi sa ducem Loganuri.
                          Oricum noroc cu FLoryn si iara facem premiera suntem singruii care vom avea terasa noastra.
                          Captain Cook este in giratoriul de la ciresica , afara sunt niste mese de lemn si umbrele cu URSUS
                          PS. Anu asta(19august) facem 2ani de la prima intalnire LoganClub


                          Attached Files
                          Last edited by SoNyKeL; 4 May 2009, 10:57. Reason: Automerged Doublepost

                          sigpic

                          Comment


                          • Dar pozele de la intalnire nu le pune nimeni?
                            Intalniri Logan Club Constanta:
                            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                            Ptr detalii : 0723.955.045

                            Comment


                            • Da da poze poze..Foarte fain ieri multi multi, la mai multi :P
                              sigpic

                              Comment


                              • Bai baieti surprize surprize... trebuia sa vina de duminica trecuta , dar dabia azi au venit.
                                Am comandat 15 stickere Logan Club.
                                Adica ``LOGAN`` , ``CLUB`` si ``www.loganclub.ro``
                                Costa 7lei setul. aveti poze mai jos.
                                As avea o rugaminte la voi daca vreti , daca nu , asta e. Stickerele le-am platit din banii mei adica 100ron.
                                As avea rugamintea , care puteti sa cumparati cateva stickere (2-3set de per) ca sa-mi recuperez si eu banii mai repede ptr ca , chiar am nevoie de ei. Am cumparat stickerele cu 6lei setul de la KeanuRev si cu tot cu transport au costat 100ron , 15seturi. Adica 6,66666666666666667Ron. Rotunjit 7Ron. Cine vrea sa ma ajute sa-mi recuperez banii voi aprecia gestu. Cine nu asta e. Dar data viitoare ce voi face ptr club voi face doar daca am profit.

                                PS. Seturile se vand complete adica fata+spate. sa nu va aud ca vreti doar spatele ca ne super suparam. Sper ca nu se zgarceste nimeni la 7ron.
                                Attached Files

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google