Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Superbe poze si tineto tot asa BAFTA
    Cu respecte COSTELHD
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by SoNyKeL View Post
      masina lu costas , 78exd , are conjuctivita???
      Pufy nu rade de golanu' meu ca se trateaza si o sa-i treaca...daca ma supar ii fac si un transplant de bot.Mcv-ist scrie pe mine.


      Si ca sa imi zic si eu parerea...locatie este buna, vremea a fost ok si sper ca data viitoare sa va onorez si eu prezenta si la suc. Am vazut si fete noi, asta nu inseamna decat ca ne inmultim.
      Cand eram o putime si uite acum suntem o multime.
      P.S. Pe tata pot sa-l inscriu in LoganClub?
      Last edited by SoNyKeL; 11 May 2009, 19:44. Reason: Automerged Doublepost
      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

      Comment


      • daca ne intalnim mai devreme, propun cheile dobrogei, sunt 50 km si e o pajiste unde avem loc sa ne pastem caii putere
        daca ne intalnim pe la 5, tot navodari
        ce spune-ti?

        Comment


        • Super pozele, o intalnire cu adevarat intalnire...sa o tinem tot asa si sa iintoark lumea capul dupa noi pe strada ))
          sigpic

          Comment


          • daca e sa ne hotaram facem tot la ecluza la navodari unde am facut si data trecuta...din cate am vazut lumea sa simtit foarte bine ..

            Daca e sa merem la chei ar fi bine ca plecarea sa fie pe la 4-5 ...pana ne strangem , pana ajungem bla bla bla... se face 5 de exemplu..pana facem focu..pana mancam ( bineinteles ) poate tragem si un fotbal sa dam jos ce am mancat ...etc etc


            Ps : In caz de nu vine nimeni din navodari cine ma ia si pe mine ? platesc drumu nu e o problema
            Last edited by Loganu; 11 May 2009, 19:06.

            Comment


            • maine vreau sa dau comanda de filtru de habitaclu
              mai vrea cineva?
              astept pana maine la ora 21, dupa care zboara

              Comment




              • eh, cica am incercat sa pun imagini de duminica...mai am de invatat
                Last edited by mihaita74; 11 May 2009, 20:39. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • supercar , florin ia invitat la intalnire. dar asta sa intamplat asa acum ca ocazie speciala. nu vor venii de fiecare data.

                  sigpic

                  Comment


                  • Aha...credeam ca vor fi permanent acolo....e super atunci

                    Comment


                    • frate e locu nostru noi am fost prmii ei sa ,vina la alta ora , in alta zi...

                      sigpic

                      Comment


                      • Antisocialilor, cum ma... sa nu ne bucuram ca stam cu colegii de la Opel? Aia care vara trecuta ne aratau semne cand plecam de la Clubul Elevilor?
                        Data viitoare cand se mai fac intalniri "comune", ar fi o idee sa fie ceruta o parere pe forum, sau macar anuntat. Acum nu le iau apararea, dar banui ca nu s-au simtit ok dupa cum au plecat.
                        De gratar... eu nu cred ca am cum sa vin, daca e vb de cheile dobrogei. Daca e la navodari, tot sub pod, numarati-ma cu 2 (pe pitic nu il puneti la socoteala ca va pun sa ii faceti laptele praf pe gratar)
                        sigpic

                        Comment


                        • @ pufi ms ca mi-ai pastrat sticker'ul ...il iau data viitoare la intalnire. va salut!

                          Comment


                          • Originally posted by andy_x3m View Post
                            Antisocialilor, cum ma... sa nu ne bucuram ca stam cu colegii de la Opel? Aia care vara trecuta ne aratau semne cand plecam de la Clubul Elevilor?
                            Data viitoare cand se mai fac intalniri "comune", ar fi o idee sa fie ceruta o parere pe forum, sau macar anuntat. )
                            Da ne aratau degetul din mijloc si se mirau ca intra si loganul in viteza.Atit ii duce capul atiata pot si ei.Si eu sunt de acord sa fie ceruta o parere inainte de a mai fi invitati.Pentru "socializare" cum zic unii trebuie sa ai si cu cine...
                            Multa lume, putini oameni...

                            Comment


                            • floryn ma sunat , si eu am zis ca da... puteam sa zic nu? lasa ca se conving ei singuri. acum sincer poate nu toti din ei sunt asa . dar sau convins singuri.
                              mergem la navodari la gratar.
                              hai incepeti lista
                              1.sonykel
                              2.loganu
                              3.andy cu piticu si alina

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by SUPERCAR View Post
                                Cum se face ca au si cei de la opel in acelasi loc intalnirile...si culmea culmilor la aceeasi ora?
                                Originally posted by Loganu View Post
                                ....si in legatura cu cei de la opel...ii gonim noi de acolo sa se duca la mama lor la izbitinzid
                                Cei de la Opel , au venit pentru ca eu i-am invitat . Vad ca deranjaza super tare chestia asta , si va promit ca nu se va mai repeta !
                                Duminica asta zic pas , si probabil si urmatoarele.
                                Numai bine .
                                , sunt cu ochii pe voi !
                                :thumbsup:

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google