Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pe 24 sunt liber, deci... venim. Vin cu pitic si nevasta din dotare
    sigpic

    Comment


    • imi pare rau pt duminica asta,cu gratarelu la navodari...poate gratarelu ramane pt alta data...
      acum...ce se intampla la aceasta prea des mentionata cherhana...ce e acolo,se da semintze,se impart bagaboante,ce facem?
      daca e sa fie vre-un restaurant ceva,eu zis sa facem si o chestie ce nu prea am vazut-o eu pe la noi...hai sa venim cu jumatatile,sau pe intelesu tuturor prietene/sotie/gagica/logodnica/pitipoanca/vagaboanta/femeie sau ce-o mai scoate limba romana sinomin pt femeie...e rost de plimbare,nu de stat prin nu stiu ce parcare,deci s-ar merita sa ne cunostem si "imblanzitoarele" .
      partea asta ar trebui vb si cu cei de la cluburile de care s-a mentionat mai sus...
      love it,hate it,kiss it....just smoke it!

      Comment


      • da in principiu cine are/vrea/poate vine cu ``perechea`` cherhanaua e un restaurant mai pitoresc/mioritic/rustic cu specific pescaresc si preturi de bun simt.
        PS ptr cei noi cherhanaua e intre 23-august si olimp deci vreo 30-40km dus
        Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 15:32.

        sigpic

        Comment


        • credca ma bag si eu la cherhana...sa vedem cine ma ia .. platesc drumu oricum


          Apropo duminica mai bagam o sedinta de filmare ? poate suntem la fel de multi ca data trecuta ...timpu am vazut ca e ok..

          Comment


          • pacat ca e la 6 nu se poate un pic mai devreme ?

            Comment


            • lumea incepe sa se adune pe la 5:59:59 ..daca e treci si ne saluti
              Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 20:07.

              Comment


              • nygres ne pare rau dar nu facem favoritisme. asta e programu , eu unu imi planific treburile dupa intalnire ca asa ca nu pot sa mut intalnirea asa simplu.
                intalnirea va avea loc la alta ora doar cand vom pleca la cherhana , sau vom face gratare sau alte deplasari.

                loganule , te luam ma si pe tine la cherhana , stai calm.

                1.sonykel
                2.bobo
                3.zbf (dacia club)
                4.iulikk (+ pretena) (dacia club)
                5.nec (dacia club)
                6.Ingerasul99 a.k.a Sergiu (dacia club)
                7.bolidu +alina (dacia club)
                8.steel tormetor(dacia club)
                9.andy cu o alta alina si un alex
                10.loganu
                11.chelu+prietena
                12.babanu(reno club)
                sa va fie rusine , uitati ce putini suntem
                Last edited by SoNyKeL; 15 May 2009, 09:50. Reason: Automerged Doublepost

                sigpic

                Comment


                • despre mersul la cherhana pe 24 este tarziu daca mai vorbim sa vedem ce si cum duminica asta la intalnire?...cat priveste mersul cu sotie, prietena s.a.m.d este destul de interesant, merita plimbate, mai ales daca ziceti ca-i ceva destul de interesant...nu cunosc, nu am fost niciodata...

                  Comment


                  • despre cherhana da vom vorbi duminica asta , revin cu cateva poze de data trecuta... daca le mai gasesc

                    Penultima iesire la cherhana si cea mai mare Aici poze de la bobo , Aici poze de la andy , mai multe pareri , poze impresii de la prima iesire la cherhana

                    asta se intampla in iuni 2008:
                    4lei-doza de suc
                    5lei-ice tea
                    5lei-nectar prigat
                    7-8lei desert(clatite placinte)
                    6lei-berea
                    0lei-palinca e din partea casei
                    La macare(paine , mujdei , mamliga , ciusca , cartofi natur sunt incluse in pretul meniului deci sunt la discretie)
                    bors de peste-9lei
                    15-18lei peste pane , la gratar , ceafa de porc , cotlet de porc , snitel de pui etc
                    20-25-26 de lei delicatese(midii , rapane , caractita , muslitos )
                    2lei un rac
                    rata pe varza - 38de lei
                    gasca 40 de lei
                    Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 21:35. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • duminica asta se face intalnire sau plecare la cherhana
                      drive with speed than you die fast

                      Comment


                      • duminica asta intalnire , pe 24(adica duminica ailata cherhana) nu aveti calendar? inebunesc... e greu sa cumulez toate informatiile si sa le postez pe 3forumuri cititi si voi cu atentie mai ales tu alex care esti vechi

                        sigpic

                        Comment


                        • meniul nu suna rau iar plimbarea trebuie sa fie de nota 10...

                          Comment


                          • dap sony scuze imi era lene
                            drive with speed than you die fast

                            Comment


                            • voi incerca sa fac o plimabre cat mai organizata , am 4statii PMR , flo daca vrea are 2 si andy tot2 poate mai au si baietii de pe dacia... tinem coloana frumos. avem detector de radar si statie cb si tinem o coloana cu o viteza constanta si moderata. ptr ca noi de obicei ne rataceam cand in localitate toti mergeau cu 45 si altii cu 60-70(inclusiv eu)
                              cateva poze ``artistice`` de acolo ca sa va agit si mai tare...




                              Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 21:46.

                              sigpic

                              Comment


                              • Faine poze. Imi aduc aminte ca am avut la dispozitie Dacia Sandero cu 1 zi inaintea lansarii pe piata (multumiri celor care s-au ocupat, se stie!!!). Poate mai avem surprize de astea!
                                Plimbarea... e faina, sau ma rog e un drum de 60 de km (dus-intors) iar pe drum promit sa filmez (mini-me a.k.a. Loganu' esti arvunit, vii cu mine in masina). Haleala... iar e ok, dar nu merem acolo sa ne indopam, IN SCHIMB atmosfera e super.

                                Merci!
                                Numai de bine
                                Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 23:00. Reason: mai bine fara... lasa asa...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google