Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • S-a infiintat(adica am infiintat) un id de messenger . Acest id de messenger este folosit doar ptr a discuta despre forum , imi lasati offline sau primiti massuri despre diverse informatii , cum ar fi intalniri , plimbari sau dece nu oferte la serviceuri si piese ce tin de logan.
    id-ul este : loganclub.constanta
    va rog nul tineti pe offline nu va deranjez , dati cu toti add cat mai repede
    tot pe idul acesta astept diverse propuneri.
    sper cu ajutorul acestui id sa reusesc sa mai ``eliberez`` forumu , in sensu ca suntem foarte multi si vorbareti si adunam cam 5pagini daca nu mai mult pe saptamana.
    multi o sa ziceti : pai daca am idul tau , dece mai am nevoie de inca unu? ptr ca idul acela cu adi_sonyk era idul meu personal , cine vrea le tine pe amandoua cine nu doar pe cel cu loganclub.constanta. cred ca am si eu dreptul asta. fara suparare. plus ca veti fi toti anuntati de intalniri de noutati. Voi incerca in viitor sa pun idul acesta pe serverul de la firma si doar din status veti afla tot ce trebuie , sau dece nu un ``robotel`` care va va raspunde 24din24 de ore la intrebarile necesare , fara sa mai fie nevoie sa stati sa cititi zeci de pagini si sa cautati in urma si etc.
    Last edited by SoNyKeL; 14 May 2009, 23:18.

    sigpic

    Comment


    • Tocmai cand voiam si eu sa ma trec prtezent la gratarul de saptamana asta...aflu ca se amana. Nu-i nimic, vin la intalnire oricum.
      Cat despre cherhana nu pot da raspunsul acum din motive ce nu tin de mine...cared ca ma trimit astia in deplasare cu munca si nu stiu inca detalii, cat stau, cand ma intorc...intelegeti voi. Sincer imi pare rau ca nu pot merge, data trecuta a fost super.

      Tocmai cand voiam si eu sa ma trec prezent la gratarul de saptamana asta...aflu ca se amana. Nu-i nimic, vin la intalnire oricum.
      Cat despre cherhana nu pot da raspunsul acum din motive ce nu tin de mine...cred ca ma trimit astia in deplasare cu munca si nu stiu inca detalii, cat stau, cand ma intorc...intelegeti voi. Sincer imi pare rau ca nu pot merge, data trecuta a fost super.
      Last edited by COSTAS_EXD; 15 May 2009, 10:33. Reason: Automerged Doublepost
      DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

      Comment


      • nu-i vorba de vreun favor ci pur si simplu la 6 tre sa fiu la munca,stiu ca e cam aiurea duminica la munca dar na tre sa mai si muncim , ata ete, next time.hf

        Comment


        • Unde dai vere cu sapa duminica la 18.00?
          sigpic

          Comment


          • pune ba `` cu sapa `` in ghilimele ca omu e nou si nu ne cunoaste glumele.
            cu sapa = a muncii

            sigpic

            Comment


            • salutare

              fratilor va astepam duminica la tulcea la aeroport sa vedeti
              Attached Files

              Comment


              • Eu nu ajung duminica la Tulcea...
                sigpic

                Comment


                • Chiar putem face o plimbare duminica pana la tulcea ca si asa nu am mai iesit de ceva timp din oras...ce ziceti,plus de alta aveti ce vedea acolo...asta pentru cei pasionati de masini.

                  Comment


                  • nu facem nici o plimbare la tulcea , nu mai venii cu idei dastea din ``scurt`` noi nu suntem in stare sa ne organizam la un gratar si sa mereem 10km si tu vreo sa merem la tulcea.
                    ne vedem cu totii maine la 18la capmus. avem chestii de discutat.
                    Last edited by SoNyKeL; 16 May 2009, 19:24. Reason: Automerged Doublepost

                    sigpic

                    Comment


                    • vin si eu maine
                      dupa, mergem la bar?
                      vine si cromatic (asa s-a laudat)

                      Comment


                      • maine in functie de cum ne strangem , de cati suntem si de dispozitia fiecaruia mergem la bar sau la ovidiu la carturi.
                        La carturi cine vrea se da , cine nu sta sus cu mine la un suc o pizza , avem vedere peste toata pista de karting.

                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare. O sa incerc sa vin si eu maine. Dupa.. vedem.. Sambata, pe 23, o sa fie curse de masini pe kogalniceanu. Saptamana asta poate aflam mai multe din media.

                          Comment


                          • haideti sa nu discutam aici despre curse. discutam despre ele , la discutii generale.

                            sigpic

                            Comment


                            • Ok, scuze. Am zis in sensul, ca poate ne intalnim si acolo cativa, care pot sa vina. Si nu (neaparat) pentru a participa.

                              Comment


                              • logic ca ne intalnim adica astia care puteti , eu nu cred ca o sa pot.

                                Deci maine cine mai vine?
                                La cherhana , duminica viitoare , cine mai vine?

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google