Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 4 cel mai devreme.. cam 5 ar fi ideal. ma uit acum afara si e numai bine de gratar, si este ora 4.
    sigpic

    Comment


    • Cand o sa merem la gratar o sa plecam mai devreme, dar intalnirile sunt la ora 18.00 la Campus.
      sigpic

      Comment


      • pentru cei care sunt pescari si pot lipsii de acasa cateva zile: partida de pescuit la ciobanu pe dunarea veche, la cotul baciului
        cazare la cort, mancare: ce prindem, bautura de la pachet
        plecarea in jur de 20.06.2009

        Comment


        • pigoo hai ca ajung pe la ovidiu,...incingem un gratarel la varmiu

          Comment


          • azi nu ca trag cablurile
            sigpic

            Comment


            • Cine vrea tricouri logan club 25 de lei bucata...de la userul keanurev sa ne strangem cativa ca sa poatA da omul o comanda serioasa
              LA FIRMA PRODUCATOARE

              Comment


              • Sa speram ca sapt viitoare o sa ajung si eu pe la intalnire ca sa va vad. Nu am mai ajuns pana acum deoarece am de terminat si licenta pt fac + putine restante, am o perioada cam agitata. Numai bine la toata lumea si sa stiti ca nu v-am uitat !!! :*
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • vin si eu cu o propunere si pufosul sa faca ce vrea cu ea ...

                  userul Instructor sau Hussi cum il stiti fiecare mbraca volane si schimbatoare in piele de cea mai buna calitate pentru 100 ron (volanul lui pufy e dovada) asa ca facem o lista cu doritori ... ne strangem cativa si il anuntam pe baiat sa vina, mentionez ca e din craiova ... am si un numar de telefon, doritorii sa se anunte cu o lista
                  sigpicMy ride

                  Comment


                  • deluxe faceti dar nu faceti lista aici , daca e a topic la ct aici til fac sticky fa lista vino la intalniri zbiara.... cand miam facut eu nimeni nu a vrut ba cai scump ba ca nu iese bine si etc , doar apvu a vrut si pe el pana lam convins , a trecut o vesnicie...
                    s

                    sigpic

                    Comment


                    • da stiu ... mie atunci mi-a spus edi cand a plecat ... habar nu am avut ... mi-a parut asa rau ... ...

                      fa-l sticky ca ultima strigare pentru constanta ... cine vrea bine cine nu baiatul nu o sa mai vina
                      sigpicMy ride

                      Comment


                      • loganule, vreau si eu tricouri...2 buc marimea L, dar ce culori are?
                        astept sa intri pe ionut_comuna@yahoo.com sa vorbim, daca nu astepti pana duminica.

                        Comment


                        • neata!
                          cine vine azi la intalnire si ce facem?
                          mergem la carciuma?


                          pufy sa nu-mi uiti sticker-ul!

                          Comment


                          • Azi la 18.00 ne vedem la Campus, frecam o portie de ghioaga, mai stickerim ceva apoi decolam spre carciuma!
                            sigpic

                            Comment


                            • da zice bine co pufosu

                              sigpic

                              Comment


                              • Vin si eu la intalnire....Cine vine si cu mine pe la 17:00 inainte de intalnire sa spal si eu masina ca nici eu nu o mai recunosc... cine imi tine companie sau cine isi spala si el masina si apoi sa mergem la intalnire...? Astept pm ceva....
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google