Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salutare la toata lumea. Nu am ajuns duminica, si nici n-o sa mai ajung vre-o 4 luni. Bafta, sanatate, si kilometri multi fara evenimente! Salutare inca o data!

    Comment


    • hai duminica asta cine vine? sau da-ti inapoi???

      sigpic

      Comment


      • eu nu cred ca ajung ma mult ca sigur am treaba daca vreti ne intalnim in seara asta la aqua magic la o samanta un cola coca
        drive with speed than you die fast

        Comment


        • sa notati si pentru mine regulamentul de ordine interioara, pentru ca o sa lipsesc 2 saptamani(pufosul stieeeeeeee!!!!) numa bine si salutari la toata lumea.
          P.S Florine salutari si sa ne aduci ceva bun de pe unde esti tu acum si un deflector de vant(prietenii stiu de ce!!)

          Comment


          • vin si eu duminik ... ;;)

            Comment


            • In principiu vin, asta numai daca nu apare nimic neprevazut.

              Comment


              • Ne vedem duminica la ora 18.00 in parcarea de la Campus. Dupa poate merem sa indopam ceva la carciuma noastra.
                sigpic

                Comment


                • sambata seara iar ajung in CTA
                  deci daca e sa stau pana luni...cum este preconizat la 18:00 imi anunt prezenta !! oricum am net in navodari unde voi ajunge...deci ramane sa postez daca vin si eu sau nu.
                  data trecuta nu am putut acum sper sa pot
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • baieti eu maine de dimineata plec ...va urez o vara placuta si sa ne vedem sanatosi la toamna....pufule nu scapi tu asa usor de mine....restu mai vorbim pe net...

                    Adytzaa ziceai sa ma interesez de oferte...cam pe marti ajung in zona aia..si o sa bag id-ul tau sa vorbim

                    Comment


                    • prezent si eu duminica
                      sunt doritori pentru luni la peste?
                      intru in concediu si plec sa stau pana joi in balta la cotul baciului la harsova.
                      amanunte duminica , daca vrea sa vina cineva
                      ps: chiar vreau sa ma intalnesc cu iasi-ul, ajung cam de 3-4 ori pe an acolo

                      care dintre voi merge maine dimineata la plaje?
                      pe modern, in primul golf, mai aproape de digul dinspre portul tomis?
                      cu prietene, sotii, copii, catei si ce mai aveti...
                      poate un fotbal sa ne rupem picioarele

                      organizatorii ce spun?
                      Last edited by 78 PSU; 20 June 2009, 22:09. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • Maine nu ajung la intalnire. Acum 10 minute am fost sunat ca sunt de munca toata ziua....saptamana viitoare ne vedem....
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • frumoasa intalnire, dar ma asteptam sa vina mai multi loganisti, mai ales ca s-a scris pe forum ca avem de discutat.
                          poate duminica viitoare...
                          sa se invarta roata cu folos!

                          Comment


                          • imi cer inca o data scuze ca nu am putut sa ajung nici saptamana asta la intalnire, dar promit solemn ca de saptamana viitoare sa fac tot posibilul sa nu mai lipsesc. Asta o spun in ideea in care cu Andrei am vorbit ceva vineri si i-am spus ca incerc sa ajung, dar din pacate nu am reusit.
                            DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                            Comment


                            • n-ai idee ce ai pierdut, a facut cinste adrian cu inghetata , mmmmm , yam yam
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google