Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Christnacht View Post
    O sa ajung si eu Duminica sa mi-l lipesc pe nazdravanu ala mic . Numai bine la toata lumea

    p.s. Pufosule sa mi aduci sticker cu LoganClub ca te pap de viu ;) sau tu Andy daca ai sticker(loganclub) sa-mi opresti si mie unu. Multam fain :*
    Avem modelul celalt de stiker, cel argintiu si siglele. Toate trei la 12 lei.
    sigpic

    Comment


    • Vin si eu ... maine sunt liber ... yeee
      Intalniri Logan Club Constanta:
      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
      Ptr detalii : 0723.955.045

      Comment


      • Vroiam stickerul asta cu rosu si alb dar nu-i o problema, astept pana o sa se faca o comanda.
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • eu ce sa-ti fac ma cristinacht...
          1.de ce nu l-ai lipit la timp...
          2.trebuia sa vi cu el la intalnire sa ti-l punem noi... Poate iti gasim si tie ca sunt uni care au mai multe seturi poate iti imprumuta...


          Bai cand vine beci va ascundeti

          sigpic

          Comment


          • am eu unul rosu cu alb
            daca vin astazi... se rezolva

            Comment


            • deci cristinacht 2kg de gogosi la baiatu aici...

              sigpic

              Comment


              • Multumesc PSU. Si tu pufosule ce gogosi vrei ? lui psu trebuie sa-i dau gogosi, tu sa ne aduci inghetata care ne-ai promis-o la toti !!!!!! Hahahaha te-am bagat in gura lupului )

                P.S. Penalizare. Christnacht nu Christinacht .... 2 inghetate la baiatu ca sa te iert )
                Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                Comment


                • Salut, ne vedem diseara la ora 18, si apropo Pufosule mie imi place inghetata de Vanilie, ha ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  Comment


                  • Saluti, back de la mare stikareala
                    va rog sa imi spuneti cum rezista in timp stikerele (update zilnic da?).
                    sigpic

                    Comment


                    • Foarte fructoasa intalnirea de azi si sincer nu ma asteptam sa fiti atatia de acord cu noile reguli si sincer sincer cel mai mult ma uimit bobo... asa stim cine e loganist adevarat si cine nu...

                      sigpic

                      Comment


                      • Draguta intalnirea Nu ma asteptam sa fie si bobo pe la intalnire dar mi-a facut placere ca ne-am mai intalnit. Ne facem si legitimatii.... hai ca e bine . Ne vedem peste 2 saptamani.
                        P.S. mama ei de masea
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • caterinca caterinca, app beci ai gasit aparatoare? (prea tare ultima)
                          "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                          Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                          Comment


                          • imi pare rau ca a trebuit sa plec asa de repede...
                            cum a decurs intalnirea?

                            co-fotograful nu ne arata si noua niste poze?

                            Comment


                            • Constructiva intalnirea de ieri, asta in ideea in care ne-a luat pufosu' banii si mi-am stickerit si eu masina.
                              Am sa pun niste poze pe care le-am facut ieri la intalnire cu mentiunea ca dupa ce i-am dat aparatul foto lu' "ala mare de respira greu" sa-si faca poze la masina am ramas fara baterii.
                              Va urez tuturor o saptamana usoara.
                              Attached Files
                              DON'T DRIVE FASTER THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY.

                              Comment


                              • salutari de la alba
                                baieti betzi si voi mai multe beri in cinstea mea ...doar odata face mini-me 17 ani
                                Asa ..scriu aici chiar daca ma trage pufosu de urechi...banii care ii vom aduna lunar ...in astea 3 luni cat sunt plecat ii voi da toti odata in septembrie ca sa nu fie discuti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google