Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut Logan Club Constanta. Observ ca in fiecare duminica la ora 16.00 va intalniti. Mi-ar placea sa ajung si eu in 9 august pentru ca sunt la mare si nu mi-ar strica sa va cunosc. As fi chiar bucuros. Daca se tine intalnirea astept detalii si o adresa exacta sa o pot baga in gps ) ca altfel sunt mort. Merci mult!
    Ambition

    http://www.loganclub.ro/forum/golane...s-t2538p9.html

    Comment


    • sefu da ne intalnim la ora 18... dar nu stiu adresa exacta ptr gps? cand pleci? dami numaru tau pe pm , si o sati dau un sms cu coordonate gps , adresa etc...

      sigpic

      Comment


      • Sonikel nu uita ca eu am lipsit motivat asa ca mai baga de la tine cateva prezente
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • jeorjel daia nici nu public prezentele fiecarui user ptr ca ar iesi discutii , de exemplu tu esti navigator cand esti in ro nu ratezi nimic , sau na gaby e unu dintre cel mai nou membru dar are prezente cat nu au unii care vin de la prima intalnire si tot asa...
          deci numarul intalnirilor ma interesa

          sigpic

          Comment


          • pai daca ma iei de sot acuma ma apuc sa le fac digital )

            Comment


            • Ce rau imi pare ca nu am putut veni la intalnire sa mai vad un MCV la intalnire.... sa vad cum ii scade moralul lui pufy....Duminica asta ne vedem
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • srry pentru venitu si plecatu imediat rpobleme la frma si aveam niste urgete



                Important Moderator or Administrator NoteTRADU-NE!!!
                Last edited by SoNyKeL; 3 August 2009, 19:45.
                drive with speed than you die fast

                Comment


                • sper sa mai ajung si la intalnirea de duminica,( la acea ora voi fi in drum spre meleagurile natale )daca nui cu suparare
                  Mai bine taci si doar pari prost .. decat sa vorbesti si sa inlaturi orice indoiala !!!

                  Comment


                  • e de la tastatura a uitat sa scrie
                    sorry pentru venitu si plecatu imediat probleme la firma
                    drive with speed than you die fast

                    Comment


                    • frumos la antalnirea de la constanta pacat ca nu am putut sta mai mult si rog fotograful sa puna si la noi pe saitul de braila cateva poze de duminica sa vada si colegii mei unde am fost ca nu leam spus nimic multumesc

                      Comment


                      • ziceti baieti, o facem calumea, mergem la plaja, cum se vorbise acu` 2 duminici? cu o plaja asa toata lumea, sa ne balacim, sa ne jucam cu pufi=pluta, perna....un mic fotbal pe plaja?
                        "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                        Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                        Comment


                        • pufy pluta buna asta. sa vedem ce zice domnu organizator, oricum suna bine
                          If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                          Comment


                          • avem pluta avem delfin pletos , avem si meduza chelioasa , toporu rahitic si mai ales creanga plutitoare

                            sigpic

                            Comment


                            • si eu ce rol am ? ))
                              Cine vine duminica ca sa fiu on-topic
                              1. Barosanu'
                              2. Emopufu'
                              3.

                              Comment


                              • vin si eu
                                1. Barosanu'
                                2. Emopufu'
                                3.Salvamar Sef
                                drive with speed than you die fast

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google