Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felicitari constantenilor! Salutari Sonykel! Salutari Andy!
    Loganule, pacat ca n-ai prins in poza si sunetul tobei lui Florinneny! De la 1 km il auzeam cand vine la intalnire!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • Chiar era o pomana la captain hook,am trecut si eu in drum spre my way si inca "petrecea" lumea pe acolo.
      Cu toate ca a ploua am fost destul de multi in parcare (vreo 15 masini).Salutari noilor veniti si speram sa mai veniti.
      MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

      Comment


      • mda... foarte multa lume... frumos

        dar, poate avea lumea treaba si nu au putut sa mearga la suc...
        la 14 era pomana, dar la 17, iti garantez ca se terminase, doar nu era nunta sa tina pana dimineata...

        deci, sa-i uram insanatosire grabnica lui pufy, ca fara el... ne mananca cainii comunitari!

        Comment


        • Frumoasa intalnirea. Si insanatosire grabnica lui sonykel

          Comment


          • mda...a fost un eveniment frumos cu multa lume in ciuda vremii urate, ne-am simtit bine in ciuda neorganizarii, mutumim pentru poze si la mai multe masinutze data viitoare. cu bine!

            Comment


            • o pomana tine minim 2-3ore iti spun din experienta...
              mersi de urari baieti nu credeam ca o sa imi duceti doru. sper sa nu fie ceva grav si pana duminica sa ma refac complet.

              sigpic

              Comment


              • PSU hai e unu chior...dar nu 6 insi care trec pe la ora 17:15 si vede ca localu e ocupat...
                @Gusi....cu florin m-am obisnuit ... ... adevaru ca toba aia chiar urat urla]
                @ptx si georullz sper sa mai veniti..si numai fiti timizi :P

                Comment


                • vezi pufosule daca nu ai venit sa ne ghidezi..... ne-am pierdut pe drum . Rusine sa iti fie.
                  Logane daca mai faci poze prin surprindere nu stiu ce iti fac, nu vezi ce moaca am in poza aia? Daca intra vre-o loganista si vede... ce ma fac? Poate vede prietena ca m-am ratat..... mananc conserve o saptamana.









                  ps. Insanatosire grabnica!
                  sigpic

                  Comment


                  • puffy baga niste lamaie frate ceai si lamaie vorba aia vitamina C

                    Comment


                    • da da..o aroma de lamaie la narghilea merge la suflet

                      Comment


                      • mersi nicule bag ceai si vitamina c. am bagat zilele astea cat ptr 2vieti

                        loganule mai terminate cu narghileau ca devii enervant...

                        duminica asta la 16la aqua. cine vine?
                        1.sony
                        2.andy
                        3.loganu
                        4.beci
                        5.
                        6.

                        veniti cat mai multi mai am cateva cadouri de craciun le car de atunci dupa mine sper ca nu s-au spart.
                        trebuie sa discutam cotizatiile , sa mai vedem ce facem cu membri inactivi ii excludem ii lasam , facem inscrieri cine se inscrie etc.
                        andy a venit cu ideea ca pe 31luna asta sa facem o iesire. sa discutam etc...
                        Last edited by SoNyKeL; 13 January 2010, 15:49. Reason: Automerged Doublepost

                        sigpic

                        Comment


                        • duminica asta la 16la aqua. cine vine?
                          1.sony
                          2.andy
                          3.loganu
                          4.beci
                          5.GxG
                          6.
                          MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                          Comment


                          • imi pare rau dar nu am reusit sa mai vin. sper duminica asta sa apar si eu pe acolo, dar o sa intarzii. cred ca sa ajung in jurul orei 18. unde as putea sa va gasesc la ora aia. pentru inscrieri,cotizatii ce sau cat trebuie?

                            Comment


                            • Esti bine-venit. Cat de curand pufosul o sa faca o propunere mai putin decenta Sper sa iasa incaodata ceva frumos!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • propunere aia indecenta o fac duminica...
                                jkl la ora 18 sigur ne gasesti la captain cook - restaurantul din complexul Ciresic, fix la sensul giratoriu.
                                Last edited by andy_x3m; 14 January 2010, 17:02.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google