Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica, 31 ianuarie 2010 cine e dispus sa faca o plimbare pana aproape de Mangalia, respectiv la Cherhanaua de la 23 august. Incursiuni de gen s-au mai facut in trecut, deci se stie despre ce e vorba.
    Va rog sa va treceti pe lista cate persoane veniti pentru a face rezervare:
    1. Andi+sotie si pitic
    2. Sonykel
    3.

    La intalnire vor fi invitati si cei de la Dacia Club si cei de la Reno Club

    sigpic

    Comment


    • Duminica, 31 ianuarie 2010 cine e dispus sa faca o plimbare pana aproape de Mangalia, respectiv la Cherhanaua de la 23 august. Incursiuni de gen s-au mai facut in trecut, deci se stie despre ce e vorba.
      Va rog sa va treceti pe lista cate persoane veniti pentru a face rezervare:
      1. Andi+sotie si pitic
      2. Sonykel
      3.




      Vreau sa multumesc baietilor pentru cadoul de la Mos Craciun. Chiar nu ma asteptam. Va foarte Multumesc frumos!
      sigpic

      Comment


      • ne bucuram ca am facut un otoman fericit
        acum serios , le port dupa mine de pe 15decembrie dar ori am uitat de ele ori nu avem cui sa le dau. asa ca imi cer scuze de intarziere.

        sigpic

        Comment


        • de data asta se accepta scuzele.... dar sa nu se mai repete :P
          app ai mei i-au batut pe otomani de i-au ascultat cu urechea ;)
          sigpic

          Comment


          • Duminica, 31 ianuarie 2010 cine e dispus sa faca o plimbare pana aproape de Mangalia, respectiv la Cherhanaua de la 23 august. Incursiuni de gen s-au mai facut in trecut, deci se stie despre ce e vorba.
            Va rog sa va treceti pe lista cate persoane veniti pentru a face rezervare:
            1. Andi+sotie si pitic
            2. Sonykel
            3.


            la olimp?
            unde te prinde vara pana vina comanda? bine vin si eu ...la anu....!
            am inteles ca facem intalniri unde ne si ne-am simtit bine...si acum doi ani si anu trecut au fost discutii la nota de plata, iar comanda a durat peste 45 min...

            eu propun sa iesim toti in portul tomis... e aceeasi peste... tot de la metro
            in plus ne vede tot constanteanu....
            deci reclama la club....
            si preturile sunt chiar mai mici.... si daca scazi si gazu pana acolo.....
            ce spune-ti?

            Comment


            • Despre intalnirea de ieri, a fost reusita,voie buna veselie si ne pare bine ca sa insanatosit Pufisi e iar prezent printre noi, asteptam pozele.

              Comment


              • psu nu fi ironic. in portu tomis putem merge oricand daca va face placere. da au iesit discutii la nota de plata si ce am comandat dar asta nu inseamna ca nu neam simitit bine per total.
                deci cine vrea sa vina acolo pe 31 bine cine nu , nu.
                ideea nu e neaparat de cherhana si de peste. ideea e de plimbare in coloana si cum tu ai GPL nu cred ca e vreo problema , sau e?
                nu cred ca ne facem reclama la club mergand la onplonge. despre club se stie destul zic eu , multi stiu putin cunosc dar nu vor sa vina nu au timp evita etc...
                si da normal ca comanda a durat 45min ptr ca noi nu reusim sa facem o rezervare si un meniu cum trebe. suntem ne hotarati nu stim daca vrem cafea sau capucino. si dastea. daca am face dinainte o comanda cu meniu hotarat nar mai iesi discutii la nota de plata si nici intarzieri.

                discutii la notele de plata la noi ies tot timpu. dar de ceva timp ies foarte bine de cand anturaju e in schimbare notele ies f bine. acum na , cine stie membri noi or fi mai darnici si lasa 5lei la o cafea.
                Last edited by SoNyKeL; 18 January 2010, 20:30.

                sigpic

                Comment



                • mai , cum faci tu de ma oftici mereu.....
                  bine, iar ai dreptate... chiar imi este dor de mers in coloana...
                  1. Andi+sotie si pitic
                  2. Sonykel
                  3. 78 psu+sotie

                  Comment


                  • hahaha... a cedat gpl-istu hai las ca mai sunt 2duminici pana atunci , mai discutam si duminica asta la intalnire


                    PS. eu intodeauna am dreptate , daia sunt eu organizator si nu altii
                    ca fapt divers andi nu are dreptate intodeauna , el doar in majoritatea cazurilor are dreptate daia el e doar co organizator

                    PS2 stai ca nici organizator nu mai sunt aici pe forum , aruncati cu rosii in mine

                    sigpic

                    Comment


                    • Sper ca pe 31 sa nu fie nevasta de servici!Sefu',ce-a facutara astia cu matale,te-au abdicat?

                      Comment


                      • nu sefu , mi-am dat eu demisia pe motiv de ignoranta din partea conducerii si nepromovare repetata

                        sigpic

                        Comment


                        • Tot din aces motiv Constanta isi vede strict de treaba ei pe plan local!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • Baieti "treaba asta" este "pura invidie" - noi ne-am si ne putem descurca fara probleme si fara ajutor ... ne trebuiesc numai 4 lucruri esenitiale: devotamentul, bunul simt, spirit de colegialitate si un PUFI sanatos ... HAI CONSTANTA...!!!

                            Comment


                            • andy a zis tot ce era de zis , si asa va fi. vom discuta mai pe larg la intalniri desi nu e nimic de discutat. am ramas organizator raman organizator cat ma vreti si cat mai pot. doar ca am renuntat la statutu de moderator/organizator aici pe forum , statut care imi aduce doar responsabilitati pe care nu mi-le puteam indeplini din cauza altor agarici pusi in functie peste noapte , si nu doresc sa fiu asociat cu acei agarici , sa fiu tras la raspundere ptr greselile lor , dupa tot ce am incercat si tot ce am reusit sa fac ptr LOGAN CLUB in 2ani asa ca vreau totul sau nimic , si pe cat de simplu pare asa si e am primit NIMIC . treaba mea de pe forum aici la aria constanta o face andy iar pe celelalte sectiuni se gasesc repede dornici.

                              oricum ce e foarte clar e ca tot ce sa reusit sa reusit cu ajutorul vostru , adica al lui andy si al tuturor care sunt activi si s-au implicat cum au putut in organizarea diverselor evenimente sau chestii , ca inca nu am ajuns la nivelul de evenimente.
                              ne intoarcem la liste...


                              Duminica, 31 ianuarie 2010 cine e dispus sa faca o plimbare pana aproape de Mangalia, respectiv la Cherhanaua de la 23 august. Incursiuni de gen s-au mai facut in trecut, deci se stie despre ce e vorba.
                              Va rog sa va treceti pe lista cate persoane veniti pentru a face rezervare:
                              1. Andi+sotie si pitic
                              2. Sonykel
                              3. 78psu +sotie
                              Last edited by SoNyKeL; 19 January 2010, 11:45.

                              sigpic

                              Comment


                              • Vreau sa va multumesc pentru cadoul de la Mos Craciun. Nu ma asteptam.
                                Ca impresie FOARTE BUNA. Sper ca de acuma sa fiu prezent la fiecare intalnire.
                                Spor la zapada.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google