Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da eu... dar nu am gasit inca directorul... ca profesorul de sport ma trimis la el...ramane pe maine dimneata...va anunt...

    Comment


    • mai e acoperit la palazu am jucat acolo si chiar e bine...am sa ma interesez cat costa...
      Don't drive faster than your guardian angel can fly

      Comment


      • -Baietii am vorbit la scoala cu fosta diriginta...sa interesat si trebuie sa iau legatura cu portarii. Pe la 8 seara ma duc sa aflu pretul dar oricum nu cred ca va fii exagerat si cu siguranta nu platim cu ora... adica dam ceva pentru toata seara sau pana ne ies ochii din orbite... Spune-ti cam pe la ce ora vreti.... Eu as spune mai tarziu dupa intalnire ca oricum e acoperit si are caldura si lumina. (caldura duminica nu sunt sigur)...
        -Va dau raspuns pe la 20:30 dupa ce vorbesc cu portarii.

        Comment


        • eu propun asa. la 4 ne vedem normal la intalnire si in loc de suc la 5 facem miscare.
          sigpic

          Comment


          • E tarziu. Eu imi mentin propunearea. La 1 ne vedem, la 2 plecam spre. E duminica, deci nu o sa fie elevi, asta in cazul in care merem la Ovidiu. Daca nu... SACELE, cum am hotarat.
            sigpic

            Comment


            • nu uitati ca la sacele nu e acoperit...daca este o vreme de cacao ca azi si ca toata saptamana de altfel nu prea vad fotbalul ca ceva viabil.
              love it,hate it,kiss it....just smoke it!

              Comment


              • deci tinand cont de faptu ca de 4zile ceru se tot 3,14-3,14 pe noi , terenu de la sacele cade din start si automat. Ptr ca poa sa fie canicula vineri si sambata pamantu ala . terenu ala nu se usuca o sa balteasca daca-i artificial , daca-i natura o sa fie mocirla.
                ramane ce zice catalin cu mersu la scoala. dar nu bate la ochi ca venim cu 10masini? unde le parcam?

                sigpic

                Comment


                • ba drace ce e cu poza aia .... da mingi ne da cineva ? )

                  Comment


                  • pt mingie punem cate 5 lei de caciula sa luam una de la carefura. Gasim si nike si adibas cam la 50 ron.
                    sigpic

                    Comment


                    • ba da tu ai pretentii ... oricum mingea o va pastra cineva ..pana cand vom mai mere si alta data

                      Comment


                      • pai decat sa iau o basica dinaia cu 40 mai bine iau cu 50 de firma .... ronaldo e mic copil pe langa mine ce mama naibii. Daca eram pretentios ziceam sa jucam cu dinaia jumaji sau cum draq ii zice pt camp mondial din africa.


                        ps.jabulani ii zice cica
                        sigpic

                        Comment


                        • daca ne luam minge ne-o ``sticarim`` ce dracu

                          sigpic

                          Comment


                          • da da...si dam si autografe pe ea...exact ca astia de la nationala

                            1. Kelu
                            2. Sonykel
                            3. BeciAcustic
                            4. S.catalin
                            5. GxG
                            6. Loganu + 2 amici
                            7.andi
                            8. yrman
                            9. SE-SAYD

                            Comment


                            • cine mai vine la fotbal14martie fotbal:
                              1. Kelu
                              2. Sonykel
                              3. BeciAcustic
                              4. S.catalin
                              5. GxG
                              6. Loganu + 2 amici
                              7.andi
                              8. yrman
                              9. SE-SAYD
                              10. zbf
                              "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                              Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                              Comment


                              • Am vorbit pentru sala de sport (ovidiu), si este libera duminica dupa 16:00 max. 17:00, 30lei - ora. Avem caldura, lumina, porti si tot ce mai trebuie. Acum depinde de voi daca mergem aici sau nu, am nr. de telefon al baietilor, mi-au spus sa dam telefon duminica pe la 15:00 sa rezervam sala.
                                Nu mai scrie MiRC
                                Last edited by andy_x3m; 12 March 2010, 00:08.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google