Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o stanca/un boschete/un izvor/o manastire/un fost restaurant din interiorul pesterii si in principiu cam ce am facut si azi ....
    Intalniri Logan Club Constanta:
    In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
    Ptr detalii : 0723.955.045

    Comment


    • exista restaurant intro pestera?nu fi rau dar azi mie chiar mi-a placut turnu radio-tv era impresionant de mare , manastirea de la techerghiol chiar faina , si monumentul grandios , mai ales istoria lui...

      sigpic

      Comment


      • aaa da clar a fost foarte misto ... nu am zis nimic de rau ce ai ... doar ziceam de urmatoarea "expeditie"....a existat candva magazin.restaurant in pestera... acum au ramas doar portile si un mare gooool, in paragina .... ceva tipic in romania....
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • un mic filmulet de azi , scuzati editarea si sonorul , l-am facut in graba asa ca un mic rezumat...



          Care veniti la CafeDeko , duminica la Phoenix? Maine tre sa ma duc sa achit biletel. Pana acum doar eu si beci suntem siguri. mai vine cineva , sau???
          Last edited by SoNyKeL; 31 October 2010, 23:29.

          sigpic

          Comment


          • Andrusk zicea ca vrea sa vada Deko.....problema e ca ii trebuie un elicopter ceva....zicea el in niste posturi anterioare ca face rost de la udrea......
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • propuneri : o vizita la manastirea dervent ... manastirea sf andrei ... monumentu de la adamclisi sunt si serpentine pe drum ) all inclusive

              Va mai iarta si voua dumnezeu pacatale... sfintiti cu totii masinile...si daca o fi frumos intindeti o paturica si mancati si ceva bun

              Comment


              • Buna idee, chiar foarte buna - este foarte frumos am fost dar nu am ajuns pana la Dervent si as vrea sa ajung (drumul de exceptie cum nu este in toata Constanta...). As vrea sa mergem dar nu weekendul asta pentru ca voi fi pecat la TL.

                Comment


                • loganule daca mergem la dervent vi si tu sau iti e frig iar???
                  2-3duminici luam o pauza. ideea e ca parca nu are funn daca mergem doar pe sosea. dar na ce hotareste majoritatea. eu merg oriunde si oricat dar sa stiu ca mergem mai multi...

                  PS. mai am 2bilete la CAFE DEKO Stand-up Comedy
                  Last edited by SoNyKeL; 1 November 2010, 20:41.

                  sigpic

                  Comment


                  • bineinteles ca vin .... acuma o sa ziceti ca's calugaru clubului...duminica asta nu am mai ajuns nici macar in parcare...s-a ivit un gratar de la care nu am putut lipsi ..

                    eu doar am spus o parere .. si derventu parca e la 30 de km de calarasi din cate stiu..poate si colegii de peste dunare au placerea sa ne acompanieze

                    sau poate o lasam pe alta data...gen martie-aprilie

                    Comment


                    • Originally posted by BeciAcustic View Post
                      Andrusk zicea ca vrea sa vada Deko.....problema e ca ii trebuie un elicopter ceva....zicea el in niste posturi anterioare ca face rost de la udrea......
                      Da, as vrea eu. Iti dai seama ca ma oftic ca n-am cum sa ajung :|
                      If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                      Comment


                      • oricum duniminic asta ne vedem la 16 la aqua , intalnire clasica.

                        sigpic

                        Comment


                        • In zona Adamclisi mai sunt si portiuni mai "ciudate" pentru offroad-isti (chiar langa cetate)... asa ca sa fie toata lumea impacata...

                          Comment


                          • Pentru Dervent, daca ne hotaram sa mergem va trebui sa plecam in jurul orelor 10:00;11:00 ca ca facem si Sf.Andrei si Adamclisi in aceasi zi, ca tot sunt in drum. Pe la fiecare in parte se va sta cel putin o ora, mai ales la Dervent chiar mai mult. Pana la Dervent sunt 116km. Drumul in general este bun, nu are gropi, are portiuni mari cu asfalt nou, in rest este putin denivelat. Serpentinele de la Urluia sunt asfaltate si se pot ataca ca atare, dar sa nu vina careva din sens invers ca iese nasol. Pe tot drumul nu avem posibilitate de off rod. Cataline, tu zici pe terenul din jurul cetati?

                            Comment


                            • eu am spalat masina azi , minim 2saptamani nu mai paraseste asfaltu

                              imi place ca aveti idei si discutii constructive

                              sigpic

                              Comment


                              • e frumos spre dervent ca e si sf andrei si aveti ce vedea

                                mai e o varianta cu celic dere, drumu e superb mai ales acum toamna ... si e si de offroad putin
                                sigpicMy ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google