Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lasa mai praslea , ti-le aduc eu pe un stick , vezi ca ti-ai uitat brichetele la mine in masina...

    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Christnacht View Post
      Frumos frumos , imi place cum va distrati. Poate reusesc si eu la naiba sa ajung ca nu v am mai vazut la fata de 2 luni cred. Numai bine baieti !
      Cic-ule, daca vii nu esti un Petrolhead adevarat. Noi consumam benzina la drumurile astea

      !!!Acest post e un pamflet si va rog sa fie tratat atare!!!
      sigpic

      Comment


      • La aproape 100 000 km cat am, am consumat destula benzina ). Poate Duminica acum resusesc sa ajung si eu daca nu s o mai ivi ceva sa mai plec pe undeva cu treaba. Naspa e ca nici masina nu o sa am Duminica dar vb cu un prieten vin cu el cu masina sau daca nu poate ma pescuieste vreunu ). Conteaza cel mai mult sa fi om de treaba ca poti face parte din 1000 de comunitati dar daca esti scarbos tot degeaba. Numai bine la toata lumea si sa aveti grija de voi!
        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

        Comment


        • Originally posted by Christnacht View Post
          La aproape 100 000 km cat am, am consumat destula benzina ). Poate Duminica acum resusesc sa ajung si eu daca nu s o mai ivi ceva sa mai plec pe undeva cu treaba. Naspa e ca nici masina nu o sa am Duminica dar vb cu un prieten vin cu el cu masina sau daca nu poate ma pescuieste vreunu ). Conteaza cel mai mult sa fi om de treaba ca poti face parte din 1000 de comunitati dar daca esti scarbos tot degeaba. Numai bine la toata lumea si sa aveti grija de voi!
          Te asteptam duminica, daca nu ai cu ce ajunge ma suni si trec sa te iau.
          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

          Comment


          • Filmuletul de la andy , editat de mine


            si filmuletul filmat de la mine din masina

            sigpic

            Comment


            • Duminica asta nu pot veni, este ziua fetitei. Stabiliti toate cele pentru duminica viitoare.

              Comment


              • Ionute .... sa-ti traiasca fetita si stai linistit ca facem noi un traseu
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • Originally posted by jkl View Post
                  Duminica asta nu pot veni, este ziua fetitei. Stabiliti toate cele pentru duminica viitoare.
                  La multi ani ! sa-ti traiasca, si petrecere frumoasa duminica.
                  LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                  Comment


                  • La multi ani! Sa fie sanatoasa.
                    Cu ionut am discutat deja traseul si pare sa fie ok:P
                    sigpic

                    Comment


                    • andy povesteste si pe forum ce avem de gand sa facem duminica viitoare , ca tu te exprimi mai clar si mai bine.
                      eu ar trebui sa desenez tot si nu le-am cu desenatu

                      sigpic

                      Comment


                      • AICI te-ai uitat?
                        sigpic

                        Comment


                        • nici eu nu pot ajunge duminica asta, sunt la munca
                          Ionut La Multi Ani pentru fetita ta si tot ce isi doreste distractie plecuta
                          sigpic

                          Comment


                          • Ionut sa-ti traiasca fetita ! La Multi Ani !!!
                            Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                            Comment


                            • Duminica asta , cine vine , pana la urma?
                              1.sonykel
                              2.andy
                              3.sorin
                              4.beci

                              sigpic

                              Comment


                              • Hai cat mai multi , s-a anuntat vreme frumoasa duminica,....sa discutam despre intalnirea de la tulcea, fiecare mai vine cu cate o idee, sa iasa ceva frumos.
                                LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google