Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Duminica asta, tot la ora 16:00 la Aqua, cine mai vine?

    1. sonykel
    2. BeciAcustic
    3. Laurr
    4. jkl
    5.

    Comment


    • Posibil si eu ... nu promit
      1.6 MPI CRAZY DRIVER

      Comment


      • eu o sa trec asa fugitiv sa va salut 10-15min

        sigpic

        Comment


        • Duminica asta tot la 16 tot la Aqua , cine vine? si dupaia ne retragem la laurr la splendid...
          1.sonykel

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by SoNyKeL View Post
            Duminica asta tot la 16 tot la Aqua , cine vine? si dupaia ne retragem la laurr la splendid...
            1.sonykel
            la mine se stie deja. daca nu uit sau nu apare altceva vin
            1.6 MPI CRAZY DRIVER

            Comment


            • sa-ti aducem niste lecitina bre ca in 2010 ai tot uitat sau vi doar in ani impari?
              deci se stie daca nu suntem la aqua ne-am retras la splendid in mamaia la laurr

              sigpic

              Comment


              • Duminica asta tot la 16 tot la Aqua, cine vine? Si dupaia ne retragem la Laurr la Splendid...

                1.sonykel
                2.hellman
                3.jkl
                4.
                5.
                6............

                Comment


                • La clatite...Laur, sa le faci un ceai de izma, ca si asa nu se simte diferentza...)))))))))))
                  LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                  Comment


                  • Duminica asta nu pot veni ... scuzele de rigoare si pofta buna la clatite....

                    Comment


                    • Ca de obicei, primii se stie in lista sef si beci ), va salut pe toti. Imi pare rau ca nu mai pot veni si eu pe la voi la intalniri si mai ales la clatite cu sef;)).

                      Comment


                      • Duminica asta tot la 16 tot la Aqua, cine vine? Si dupaia ne retragem la Laurr la Splendid...

                        1.sonykel
                        2.hellman
                        3.jkl
                        4.BeciAcustic (daca nu plec la Tulcea)
                        5.
                        6...........

                        De data asta sunt cu semnul intrebarii ... daca nu plec la Tulcea maine dimineata vin si eu la intalnire....daca plec... nu cred ca ma intorc pana la 16:00 .... vedem maine
                        Intalniri Logan Club Constanta:
                        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                        Ptr detalii : 0723.955.045

                        Comment


                        • Originally posted by SoNyKeL View Post
                          sa-ti aducem niste lecitina bre ca in 2010 ai tot uitat sau vi doar in ani impari?
                          deci se stie daca nu suntem la aqua ne-am retras la splendid in mamaia la laurr
                          nu prea am nevoie de lecitina ... cred ) anu asta poate ajung mai des.

                          PS : scoate-mi aia cu "x-team driver" de sub user pls si poti sa pui " PSYCHO DRIVER " :*
                          1.6 MPI CRAZY DRIVER

                          Comment


                          • salut

                            salut LOGAN CLUB constanta! Sunt din ploiesti si cred ca o sa apar si eu pe acolo pentru a saluta lumea! La aqua magic in parcare se tine intrunirea? Ne auzim! Drumuri bune!

                            Comment


                            • Nu este chiar in parcare la Aqua.....este undeva langa, la teatrul de vara daca stii.... oricum cand ajungi la aqua(la intrarea - taxarea de la aqua) uita-te in jur si o sa ne vezi .... mai multe logane la un loc. Sper sa ne gasesti

                              P.S. nu am mai plecat la Tulcea deci vin si eu la intalnire nu scapati de mineeee
                              Last edited by BeciAcustic; 6 February 2011, 13:07. Reason: Automerged Doublepost
                              Intalniri Logan Club Constanta:
                              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                              Ptr detalii : 0723.955.045

                              Comment


                              • hellmane nu ti-am pus eu aia sub user , nu am cum sa ti-o scot...
                                salut florine , poate mai vi si tu pe la ct :P

                                1.sonykel
                                2.hellman
                                3.jkl
                                4.BeciAcustic
                                5.Andy
                                6.sorin
                                7.chinesul
                                8.laurr
                                Last edited by SoNyKeL; 6 February 2011, 14:38. Reason: Automerged Doublepost

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google