Intalnire Constanta - resuscitare!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da-mi repede nr de tel al lui ca pun o cotoharla sa-l sune si sa se intalneasca cu el.
    , sunt cu ochii pe voi !
    :thumbsup:

    Comment


    • nu nu ca tu il suni sa vi sa-l iei cu masina de acasa
      si ce nu o are deja pe maicamea ce-i mai trebe cotzoharle

      sigpic

      Comment


      • Si daca vine ce ma? Poate ne invata sa ne dam pe ulei mai bine

        Comment


        • imi pare rau .. ca nu pot veni astazi la intalnire dar am un botez ... acum la 3 a inceput chindia etc pana la urma daca e ceva eu cum termin aici daca e sa fie pe la 7 8 tot vin ... dar sa vad cum se termina botezu si etc ... si nici nu pot sa lipsesc bagamias .. pentru ca e var primar si etc si-a botezat copilu ..
          Alex is My Name .. CT26DZU is my " nickname " )

          Comment


          • Originally posted by ct-07-apv
            Si daca vine ce ma? Poate ne invata sa ne dam pe ulei mai bine
            cum sa afle taicamiu ca ma dau pe ulei ) dati peste gura ca si asa suspecteaza el ruperile de punte si cele de planetara...

            sigpic

            Comment


            • baieti gata mi-am gasit melodia de suferinta... pana imi vine mcv-u o ascult dimineata la pranz si seara inainte si dupa masa

              sigpic

              Comment


              • mor cum sa faci asa ceva sonykel PS : mi se pare mie sau forumul este cu 1 ora in urma ?

                Comment


                • Originally posted by sonykel
                  baieti gata mi-am gasit melodia de suferinta... pana imi vine mcv-u o ascult dimineata la pranz si seara inainte si dupa masa

                  oricum, daca asculti melodia asta, nu apuci sa iti vezi golanul, o sa te interneze ai tai la balamuc sa scapi de depresie
                  Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                  Comment


                  • Originally posted by DyZ
                    mor cum sa faci asa ceva sonykel PS : mi se pare mie sau forumul este cu 1 ora in urma ?
                    OFF: se poate regla intrand la: User CP/Edit Option si o sa iti apara ca in poza si reglezi unde ti-am incercuit sa fie ca la mine si o sa mearga bin
                    Attached Files
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • Vreau filmuletele

                      Comment


                      • Am facut si eu un mic filmuletz cu telefonul...
                        In tara momentan.

                        Comment


                        • Originally posted by sonykel
                          baieti gata mi-am gasit melodia de suferinta... pana imi vine mcv-u o ascult dimineata la pranz si seara inainte si dupa masa

                          tare tare..
                          sigpic

                          Comment


                          • trimiteti si voi p mess filmuletzele ... nu le postati p aici... mai datimi si mie add sau idiurile voastre !

                            Comment


                            • Costin_ct e id-ul meu ;)
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • Originally posted by moldoveanualecs
                                am si eu o intrebare ?....am facut comanda de un Logan Laureate berlina cu motor de 1.5 dci ...si nu stiu cum sa ii fac rodajul ....
                                skimbi cand iti taie injectia ..si in rest cat mai bine forjata sa o inveti sa fuga.
                                http://img211.imageshack.us/img211/1...ostwantab7.gif
                                id mess liviu_stilist

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google